Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy születése...

Ha kiderülne, hogy születése után a kórházban összecserélték a gyermekedet, visszacserélnéd a sajátodra?

Figyelt kérdés
Kérdésem csak elméleti, tehát nem valós, csak érdekel a véleményetek. Az én kisfiam 2 éves múlt, és ahogy altattam, arra gondoltam, hogyha nem is vérszerint lenne az enyém, akkor sem lennék képes megválni tőle. Talán a fent említett esetben sem, bár akkor nem tudom mi lenne, ha tudnám, a másik gyermek is az enyém. Ti mit éreznétek egy ilyen szituációban?
2011. ápr. 1. 13:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az m1-en is volt pár hete egy film, ami erről szólt. A szegény, egyedülálló nő és a gazdag család két kisfiát cserélték össze. Kezdetben itt is vissza akarták cserélni a két fiút, olyan egy-két éves koruk körül, aztán mégsem, majd megint...szóval őket is erősen gondolkodóba ejtette.

A férjemmel néztük, és kérdeztem tőle, hogy ő mit tenne, ha így jártunk volna: azt mondta,hogy nem cserélné vissza, mi neveltük, szerettük, gondoztuk 2 évig, a mi gyerekünk. Ebben meg is egyeztünk:)


Amúgy tiszta apja,nálunk inkább anyasági vizsgálat kellene;)

2011. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám vissza,mert imádom!A "sajátom" ha szerető családban, boldogan élne,azt hiszem nem bolygatnám meg az ő életét sem!Izgulnék hogy az igazi anyukája hasonlóképp gondolkozzon!Brrr de szörnyű ilyenekre gondolni is :) még jó hogy véletlenül iszonyúan hasonlít ránk.Tovább gondolva úgy érzem hogy annyira édes,"csakazénbabámnaklehetilyen" illata volt(bocs a fogalmazásért,de ezt biztosan értitek, anyák)hogy csukott szemmel,100 baba-illatból felismerném,így az esetleges csere azonnal kiderülne.
2011. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon féltem ettől az elcserélős dologtól. Mindenki győzködött, hogy á ilyen nincs. Erre szülésem után 2 órára vánszorgok vissza a szobám felé, és hallom a csecsemős mondja a szülésznőmnek (nagy hajtás, 3 baba, egy csecsemős), ez úgye a xy 2 szülőszobás fia? Ránéz a szülésznőm, mondja dehogy ez a vákumos baba a 3-ból. Nem látod a fején? Épp a karszalagokat tették rájuk.

Hát kész voltam, még jó hogy az enyém lány lett , és az apja azt mondta, hogy ő még egyedül volt hogy fürdették.

Mindez 2008- ban Pesten...

Azóta is eszembe jut. Mi van ha az nem vákumos? Összecseréli? Az apa mindkét esetben még az anyánál volt bent.

2011. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igazabol sosem gondolkoztam rajta, mert lehetetlen.

Egyetlen egy percre sem vittek el tolem a lanyomat.

Ott mertek meg a szobaban ahol szultem es ott is maradtunk meg 1-2 orat.A kezemben volt vegig amig atvittek a korhaz masik emeletere.Ott is vegig velem volt.

A labara azonnal ratettek a szalagot, hogy kiinek a babaja es a riasztot is (abban a korhazban ahol szultem minden baban volt).

Amig aludtam a mellkasomon pihent.Az orovosok oda jottek megvizsgalni.

De ha kiderulne, hogy nem az en lanyom....na O akkor is az en lanyom :)Igaz le sem tagadhatnam.Olyen mint en csak kicsiben :)

2011. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam már ezen. Én nem akarnám visszacserélni őket, a fiam nem attól a fiam, hogy én szültem, hanem mert az első perctől én nevelem, fiamként szeretem, ő pedig anyjaként szeret engem.

Mondjuk én tuti biztos vagyok benne, hogy nem lett összecserélve senkivel, szülés után rögtön a kezembe adták, és olyan jellegzetes pofija volt már akkor is, hogy ezer közül is megismerném :)

2011. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem cserélném vissza, de szeretném ismerni a vér szerinti gyermekemet is.
2011. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves 15:33-as , hol szültél hogy ilyen bababarát volt az ellátás???!
2011. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15.33as vagyok


Angliaban szultem, de azert itt sem fenekit tejfolt az ellatas.Ugyan annyi rosszat elmondhatok rola mint jot, de inkabb probalom a jokat eloterbe helyezni, mert szeretnek meg gyereket :D

2011. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!