Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy születése...

Ha kiderülne, hogy születése után a kórházban összecserélték a gyermekedet, visszacserélnéd a sajátodra?

Figyelt kérdés
Kérdésem csak elméleti, tehát nem valós, csak érdekel a véleményetek. Az én kisfiam 2 éves múlt, és ahogy altattam, arra gondoltam, hogyha nem is vérszerint lenne az enyém, akkor sem lennék képes megválni tőle. Talán a fent említett esetben sem, bár akkor nem tudom mi lenne, ha tudnám, a másik gyermek is az enyém. Ti mit éreznétek egy ilyen szituációban?
2011. ápr. 1. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha az életben nem akarnék megválni tőle! Szerencsére le se tagadhatná hogy a miénk, szörnyű lehet ilyen helyzetbe kerülni...
2011. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Húúúúúúú,ez nagyon nehéz kérdés.

Az tuti,hogy a fiamat nem adnám senkinek,dehogy a másikat aki valóban az enyém lenne...háááát nem tudom.Párszor látni akarnám és aztán döntenék(lehet ha kiszakitanám csak ártanék),de a picimet akit nevelek nem adnám vissza:)

Hú jó,hogy csak elméleti kérdés.:D

2011. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is tiszta apja a pici:)Ő a miénk és nem adnám oda semmiért!!!!!!!!de talán ilyen történ veled?vagy honnan a kérdés?
2011. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
bocs,most olvastam végig...rögtön írtam,mert meglepett a kérdés nagyon :)
2011. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem adnám oda akit nevelek.Biztos kiváncsi lennék én is a vérszerintire,de nem szakitanám ki a környezetéből.

Ami lányunk olyan rosszcsont,hogy néha elcsodálkozunk,hogy tényleg a mi gyerekünk e?persze csak viccből,de még szerencse hogy mikor szültem csak Ő született,igy tuti a mi rosszcsontunk:-))Imádom!!!!!!!

2011. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A 80-as 90-es években készült erről egy film, ami megtörtént esetet dolgozott fel.

Az elcserélt gyerekek (kislányok) 9 évesek, az egyiknél kiderül valami súlyos betegség, meg is hal. A betegség valami örökletes nyavalya, ami kapcsán kiderül, hogy nem lehetett az ő vér szerinti gyerekük. Nyomozgatás után megtalálták a vér szerinti lányukat, akinek (ha jól emlékszem) már csak az anyukája van, illetve az anyukának csak a kislánya van. A sztori vége az, hogy bírósághoz fordultak az igazi szülők, hogy visszakapják a lányukat, de valahogyan kibékültek az anyával, így nem rekesztették ki az életükből.

Időnként eszembe jut ez a film.


Annyira hasonlítanak egymásra, hogy igen kicsi a valószínűsége annak, hogy mindkettőt elcserélték :) Az ilyen szituáció abba a kalapba tartozik nálam, amire egyszerűen nem gondolok, hogy mi van akkor, ha...

2011. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt: a bíróság a vér szerinti szülőknek ítélte a gyereket.
2011. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát......attól függ, mikor derülne ki...

Nem tudom, ez nagyon nehéz!!!

2011. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

született feleségek???


én is gondolkodtam rajta sokat a film után....


én nem adnám vissza akit nevelek, de a sajátomat is szeretném akkor már magamnál tudni, nem tudnék úgy élni hogy az én fiam/lányom mást hív anyának :(

persze ha ez megtörténne biztos másként látnám a dolgokat

2011. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete történt egy ilyen eset Amerikában, hogy mesterséges megtermékenyítésnél összecserélték a petesejteket és egy másik nőnek tették be.

Szegénynek, rögtön szülés után oda kellett adnia a gyereket.

Persze az eset nem ugyanaz, de ez is szörnyű lehet, hogy hosszú idő után végre teherbe esel és 9 hónapig hordod a babát a szíved alatt, aztán oda kell adnod...

2011. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!