Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mindenen...

Miért van az hogy mindenen elérzékenyülök?

Figyelt kérdés
3 hós múlt a babám és ahogy olvasgatok itt az oldalon sok választól teljesen elérzékenyülök!Főleg ha arról olvasok hogy kinek milyen volt a szülés és hogy mennyire örült a picijének!!Még a szemem is könnybe lábad!Ha szoptatom a babóm és valami szép zene szól,elkezdem simogatni és már pityergek is!!Vagy ha látok egy szomorú történetet egy babáról,hogy beteg vagy stb.. ,akkor is!!Ez normális?meddig lesz ez így?!
2009. febr. 23. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne is mondd,én amúgy is elég érzékeny típus vagyok,de mióta terhes,majd megszültem-mindenen képes vagyok sírni.Amikor nevet a fiam,vagy épp sír,vagy csak úgy....a történeteket meg ne is említsük :-)

Engem úgy különösebben nem zavar.Szerintem a hormonok és az anyai szív játszik velünk

2009. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Zavarni engem sem zavar!Csak kíváncsi vagyok hogy ez normális-e!Terhesen is így volt,de most aztán...:)

Az biztos,hogy az anyaság a legnagyobb boldogság az életben!!!:)

Köszönöm válaszod!!

2009. febr. 23. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már 16 hónapja édesanya vagyok, aztán még most is... :) Sosem voltam pityergős korábban, bármilyen szomorú filmet néztem, szomorú történetet olvastam, sose sírtam. Most meg... Engem már kicsit idegesít. Múltkor zenét hallgattam, nem is volt szomorkás szám, csak elkezdtem gondolkodni, hogy milyen kedves nő lehet aki énekli és már folytak a könnyeim. Most komolyan, normális vagyok?? Már kételkedem benne. Olyan műsoraim vannak, hogy a gyereknek betettem a Vuk-ot, és kétpercenként elpityeredtem rajta. Barátnőm átjött múltkor filmet nézni, és folyamat rajtam szórakozott. Meg amikor elmesélte, hogy kibékült a vőlegényével, pedig úgy volt, hogy végleg szakítanak, a legnagyobb megdöbbenésére eleredtek a könnyeim. Hát nem ehhez szoktak tőlem. Én szeretném visszakapni a régi önmagam, mert ez nem én vagyok.
2009. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!