Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért röhögök mindenen?

Miért röhögök mindenen?

Figyelt kérdés

van hogy órán(amikor van suli)is rám jön a röhögőgörcs szinte fuldoklok a nevetéstől:DD

máskor meg tök depis a hangulatom(szó szerint egy percben röhögök másikba meg sírok):SS

14/L


2011. júl. 16. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
nekem is szokott így ingadozni a hangulatom.Egyik pillanatban sírni lenne kedvem a másikban a padon fekszem a röhögéstől,szóval engem is érdekelnének a válaszok.Oo xd
2011. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Most vannak a hulye hormonok.
2011. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Mert kamasz vagy :))

Ne aggódj, kamaszkoromban én is állandóan röhögőgörcsöt kaptam, az volt a kellemetlen, amikor egyedül ültem a buszon és rájött...:))

Jókedvű vagy, nincs ezzel semmi baj, maradj ilyen mindig!

40/nő

2011. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Már csak ilyen ez a serdülő KÓR :-D


Mi is sokat röhögtünk gimiben és néhányan meg sokat hisztiztek, deee inkább röhögtünk. Elképesztően fájdalmas volt. De nem jutott eszembe emiatt panaszkodni.


Igen lehetnek hormonok főleg, hogy kiskamasz vagy :-)

2011. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

akkor a hormonok felelősek mindenért?

am nem panaszkodok érte csak a 7. osztályt két szaktanárival fejeztem be,mert röhögőgörcsöt kaptam órán:)))

2011. júl. 16. 18:59
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Én sose vagyok depressziós. Még akár azon a szón is röhögpgörcsöt tudok kapni hogy: Székely. Most is rámjött :).
2011. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Kamaszkor.

De ha kell, tudd, hol a határ, mert baromi idegesítő tud lenni egy mindenen vihorászó tini.

2011. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 5. rossz az aki rosszra gondol.

Egészen eddig amíg fel nem hívtad rá a figyelmemet, nem hallottam át a székely szóból a székelés szót. Most már igen és most már én is viccesnek találom.

Természetesen ehhez Székelyföldi társainknak semmi köze, ez csak stilisztikai humor.

2011. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Így igaz.
2011. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok :D..én most akartam megkérdezni.:D
2011. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!