Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért röhögök mindenen?

Miért röhögök mindenen?

Figyelt kérdés

van hogy órán(amikor van suli)is rám jön a röhögőgörcs szinte fuldoklok a nevetéstől:DD

máskor meg tök depis a hangulatom(szó szerint egy percben röhögök másikba meg sírok):SS

14/L


2011. júl. 16. 18:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a választ is kimondtad! DEPRESSZIÓS VAGY!
2011. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
hát én már attol röhögök hogy röhög valaki :D
2011. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én egyszer matek órán úgy elkezdtem röhögni a semmin(!), hogy "kiküldtek" a folyosóra megnyugodni....XDDD
2011. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem is van egy otársam,de minden röhög.. egyszerűen nem bírom elviselni..pedig most leszünk 12.esek..!!! akkor ő még mindig nem nőtte ki a serdülőkort? vagy mi?
2011. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

Én is ugyan ilyen vagyok az osztálybeli legjobb barátnőmmel minden baromságon röhögőgörcsöt kapunk..

egyik osztálytársam tavaly olyan röhögőgörcsöt kapott matek órán a semmitől, (épp akkor sétált mellette a tanár) felborult a székkel hátra de úgy hogy hátul ült és ráborult a könyvespolc.. az egész osztály röhögött rajta. :D

2011. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is mindenen nevetek,már összeesek nem kapok levegőt majdnem megfulladok de nagyon szeretem.
2011. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!