Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogy alakult? Válaszo...

Anyukák, hogy alakult? Válaszoltok? Körkérdés

Figyelt kérdés

Pár kérdésre szeretnék választ kapni az ezen az oldalon írogató, olvasgató anyukáktól.

-Hány gyermeked van?


-Annyi gyermeked van, amennyit szerettél volna? Vagy esetleg több, vagy kevesebb lett a betervezettől.


-Ha 3 vagy 4 gyerekes vagy, akkor mennyivel több kiadás havonta, mint amikor még csak 2 volt?


-Mindig mindenből a legjobbat veszed, amit agyonrrklámoznak, vagy veszel pl. használt cipőt, ami nemis Siesta, nemis Falcon, Asso, Elefanten...


-Szerinted mennyire gáz, hogy a gyerek használt, örökölt ruhákat hord, nem pedig vadi újat?


-Tudtok spórolni, vagy úgymond hónapról hónapra éltek?


-Gazdagok vagytok, vagy középmezőny, esetleg szegények?


-Van e biztos munkahelyed, ahova visszavárnak, vagy már vissza is mentél?


-Hány éves vagy és a gyerkőc mekkora?


2011. febr. 24. 14:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Húúúúúúúúúúúúúúúú. No lássuk:

1: 2 gyerekem van

2: még egyet szeretnék

3: -

4: mindig mindenből a legjobbat veszem, ennek az az ára, hogy nem újak, kivéve a cipőt, abból Superfitet veszek és újat.

5: nem gáz. Olyan gyorsan nőnek, hogy kár is azt a sok pénzt új ruhára áldozni (főleg, ha nincs)

6: sporolni???????????? Nem

7: még középmezőnynek gondolom magam

8: van "biztos" munkahelyem

9: 4 éves és 10 hónapos

2011. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
9: ja és én 31
2011. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Szia!


1. 1 gyerkőc, 1 pocaklakó

2. harmadikat mindenképp szeretnénk

3.sosem vettem új holmit, mindent örököltünk, illetve piacon, turiban szereztem be /márkásakat is, de sosem az agyon reklámozottakat

4. szerintem az a ciki, ha mindenből újat kap

5. a páromnak és nekem is van biztosításunk, valamint félretett pénzünk /havonta/ a későbbiekre (suli, lakás, esküvő a gyerekeknek

6. minimálbérből élünk, de szegénynek nem mondanám magunkat

7. nincs munkahelyem, ahová visszamennék

8. 25, a gyerkőc 1.5 éves

2011. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Még kismama vagyok, de azért válaszolok neked. :)

1. 1 gyerkőc van/születik.

2. 2 gyereket szeretnénk, az anyagiaktól függ, hogy vállalunk-e hármat.

3. Erre nem tudok válaszolni....

4. A minőséget nézem és az ár/érték arányt, amikor a babának vásárolok. Nem mindig az agyonreklámozott dolgok a legjobbak. De ez nem csak babaholmikban van így.

5. Semmi baj a használt vagy örökölt ruhákkal, én is hordtam ilyeneket. A lényeg, hogy tiszta legyen, ne legyen szakadt, foltos stb. Kúszni-mászni, a világot felfedezni tökéletes a használt ruha is.

6. Per pillanat feléltük a megtakarításunkat, ill. a születendő babára ment, ha megszületik, ismét tudunk félretenni. De így sem kell hónap végén fillérre számolnunk a pénzt.

7. Középmezőny.

8. 6 év munkaviszony után jöttem el táppénzre, visszavárnak, remélem, két év múlva is működni fog a cég.

9. 26 én, a baba 35 hetes.

2011. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

1. Egy gyermekem van

2. Még egyet szeretnénk (??) - még kérdőjeles

3. -

4. Nem az agyonreklámozottat veszem, hanem ami JÓ. Tehát ami minden szempontnak megfelel.

5. Egyáltalán nem gáz, mi is kaptunk ruhákat.

6. Párom pénzéből tudunk spórolni, a gyedemből nem. :(

7. Szerintem középmezőnyhöz tartozunk.

8. Van, szeptemberben várnak vissza (2 éves lesz akkor kisfiam, megy bölcsibe).

9. 35 leszek április 1-jén, kisfiam 17 hónapos lesz 4 nap múlva.

2011. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

- Egy gyerek.

- Még szeretnénk neki testvért.

- Legtöbbször a legjobbat veszem, de nem mindig.

(Cipőből konkrétan igyekszem jót venni, nem használtat.)

- Nem gáz az örökölt ruha, az enyémnek még 10 éves darabjai is vannak, amiket a most már 14 éves rokontól kaptunk. Turkálós ruhái is vannak.

- Tudunk spórolni, van megtakarított pénzünk.

- Középmezőnybe sorolnám magunkat.

- Igen, van munkahelyem, határozatlan időre szóló szerződéssel. Még nem mentem vissza, GYED-et kapok.

- 29 éves vagyok, a kislányom 22 hónapos.

2011. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Szia!

1. Egy baba, és most várjuk a kis tesót

2. Két gyermeket terveztünk, de ha becsúszna a harmadik biztos megtartanánk

3. -

4. Cipőből márkásakat veszem, ruhában változó, ilyet is, olyat is.

5. Egyáltalán nem gáz. Egy barátnőmmel 1 év különbséggel szültünk, és oda-vissza adogatjuk a ruhácskákat.

6. Több megtakarításunk is van

7. Nem vagyunk milliomosok, de jól keresünk

8. Saját vállalkozásaink vannak, így a munkahely biztos

9. 30 éves vagyok, a gyerkőc 18 hónapos

2011. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

1. 4 gyerekünk van, igazán soha nem terveztük, mennyi lesz, a természetre bíztuk, igaz, tudtunk, 2 nem elég :)


2. Sosem számoltam, mennyivel több így a kiadás. Nálunk a 3 nagy már kamasz, így eleve több a kiadás... A kicsire igazán nem sok, hisz sokáig szopizott, de mikortól ő is rendes kaját eszik, az se megterhelő... A pelus ára dobta meg egy ideig a költségeket, de hamar szobatiszta lett... Szerencsére nem is beteges...


3. Nem hiszek a reklámokban... Persze, a jobb minőségű dolgokat keresem, de nem hiszem, hogy az agyonreklámozott annyival jobb, tartósabb,stb, mint az olcsóbb kategória. Értem ezt cipőre, játékra, de minden használati cikkre. Sajnos a reklámok árát is a vevő fizeti meg... Vannak dolgok, amiket elvből nem veszek, pl. PF játékok... hiába tüntetik fel fejlesztő játékként, nem hiszem, hogy ezek nélkül nem lehet okos egy gyerek.


4. Valahol a középmezőnybe tartozunk. Van saját tehermentes hátunk, autónk, nincs hitelünk, mindent ami szükséges, meg tudunk venni, évente 1 nyaralás is ki szokott jönni...


5. Munkahelyre most pályázom, sajnos az előző megszűnt.. Most reménykedem :)


6. 40 éves vagyok, a gyerekek 18, 15, 13 és 2,5 évesek..

2011. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Szia!

- egy fiam van, a tesó tavasszal érkezik

- 3 gyermeket szeretnék

- ...

- nem érdekel, hogy márkás-e a ruha, cipő, az a lényeg hogy jó, praktikus és kényelmes legyen.

- nem tartom gáznak, ha használt, örökölt ruhát adok a fiamra. Vettem neki turis ruhákat is, és sok kisruhát örököltünk.

- nem mondanám, hogy hónapról-hónapra élünk, de félretenni nem tudunk.

- azt hiszem a középmezőnyt erősítjük. Az a lényeg, hogy a hiteleinket és a számláinkat tudjuk fizetni, van ennivalónk, amit megkívánunk megvesszük.

- a munkahelyem megvan, de nem vesznek vissza, mert időközben a mi városunkban megszűnt a munkaköröm.

- 33 vagyok, kisfiam 2,5 éves, pocaklakóm 28 hetes.

2011. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

1. 2

2. Igen, annyi

3. -

4. Igyekszem a legjobbat venni nekik, de nem a reklámok alapján. Nem szeretném sem az egészségüket, sem az ízlésüket elrontani a sok vacak bóvlival, inkább kevesebb jó minőségű cuccuk van.

5. Semmi bajom a használt ruhával, ha jó minőségű és hibátlan.

6. Mostanában nem megy a spórolás, de azért nem éhezünk.

7. Középmezőny közepe :)

8. Munkahelyem van, vissza is kell majd venniük, de sajnos messze van, így keresnem kell majd egy másikat.

9. Én 30, a gyerekek 4 éves és 15 hónapos fiúk.

2011. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!