Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Inkább csak kérdeztek...

Anyukák! Inkább csak kérdeztek vagy válaszoltok vagy csak olvasgattok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször olvasok, egyet-kettőt kérdezek, és néha válaszolok, mint például most...:)
2011. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindhárom.
2011. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben többször kérdeztem, mint manapság. Ha olyan kérdést látok, ahol tudok segíteni, akkor válaszolok, illetve akkor ha valamin nagyon kiakadok. De van, hogy hetekig csak olvasgatok. Pontozni sem igazán szoktam.
2011. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én-2 gyerekes anyuka vagyok,aki éppen rajta van a 3. baba"ügyön"-nagyon sokat olvasok.Kevesebbet válaszolok,és még kevesebbet kérdezek.
2011. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokat olvasok, néha kérdezek, a válaszok pedig -ha segíteni tudok, akkor azonnal, de sokszor van, hogy kifejtem a véleményemet, aztán törlöm, mint az előbb arra a kérdésre, hogy jó anya vagyok-e. :)
2011. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szülés előtt és kicsi babával inkább csak olvasgattam

kérdezni ritkán szoktam, és ha kérdezek is általában nem sok választ kapok, mert mielőtt kérdeznék megnézem a guglit, és ha nem tudom a választ csak akkor kérdezek, esetleg tapasztalatokat kérdezek

mostanában inkább válaszolok

2011. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hullámokban tör rám a válaszolhatnék. Mivel elég kiforrott nézeteim vannak, gyakran le is pontoznak. Ne vad dolgokra gondoljatok, inkább olyanokra, hogy elítélem a fajgyűlölőket (romakérdés), azokat, akik pofonnal nevelnek, az anyósszapulókat. Megértem a fiatal anyákat, hiszek az abortusz létjogosultságában, ha indokolt, a nagycsaládban, és abban, hogy mindenki addig szoptat, amíg csak jól esik neki. Ha sok negatív kritika ér, megbántódom, és eltűnök egy időre.

Kérdezni ritkán szoktam, olvasgatni gyakrabban.

2011. jún. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindhárom.Szeretek itt olvasgatni,örülök,ha valakinek segithetek a válaszommal és az is jó érzés,ha az én kérdésemre érkezik hasznos válasz.Lehet itt hasznos infókat is szerezni,de vannak nagyon elvont gondolkozásúak is itt az oldalon,akik csak szórakoznak és azért irnak v.mi hülyeséget válasz gyanánt...

Egyébként ezt a kategóriát olvasom a legtöbbet és itt is teszem fel a legtöbb kérdést,nekem is van 2 gyerkőcőm.:)Olyan itt,mint 1 fórumon.

2011. jún. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is inkább olvasok. 2-szer kérdeztem, egyszer ketten válaszoltak, a másodikra senki. Választ én is legtöbbször megírom, aztán kitörlöm. Volt valaki akinek csak én írtam és nagyon örült és az tök jó volt. Én a gyerek-anya kérdést szeretem a legjobban. 2 kicsi gyerekem van. Rengeteg jó dolgot olvastam már itt, termékekről vagy nevelésről, tapasztalatokról. Jó hogy vannak ilyen oldalak.
2011. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!