Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert nem erre valaszoltok?

Miert nem erre valaszoltok?

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem egy igen fontos kerdest a babak idoerzekerol. Alig valaszolt valaki ,de bezzeg hogy hogyan es mikor maszturbaltok arra tomegesen erkezik valasz! mar kezdem unni ezt az oldalt, hogy oszinte legyek.Tele van unatkozo pisissel. Ti nem ugy erzitek? Adnatok otletet hogy esetleg hol, melyik oldalon vannak komolyabb emberek? elnezest azoktol akik valoban komolyabban probaljak venni ezt az oldalt! Felre ertes ne essek, nem alapozok ra de jol esne neha egy -egy emberrel megosztanom a ketelyeimet.
2011. szept. 3. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy olyan kérdést tettél fel amire sokan nem tudják a választ és hülyeséget meg nem akarnak írni, ezért nem érkezett sok válaszod.

Én is sok sok kérdést tettem már fel itt, és volt amire csak 2-3 választ kaptam, de azok a kérdésemet megválaszolták és nem kellett ahhoz 20 válasz, hogy megtudjam amit akarok.

2011. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg a babanetet vagy az indexen a szülői munkaközösség fórumát.
2011. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
KOSZONOM! megnezem!
2011. szept. 3. 18:56
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Mert gyerekem még nincs, viszont nagyon kívánom a páromat a terhességem alatt is, de félünk ÚGY összebújni... ezért nem válaszoltam a kérdésedre. ha megbocsájtasz...
2011. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

1. válaszadó! mázlista vagy! én eddig ha feltettem egy komoly kérdést,volt,hogy csupa okoskodó tévedt oda,és próbált válaszolni. Persze úgy,hogy nyilvánvalóan nem olvasta végig a kiegészítő részt,vagy csak lyuk van a buksijában... van ilyen.Csak nem tudom,miért én fogom ki ezeket az embereket?


Kedves Kérdező! Mi volt a kérdés amire nem válaszoltak?- nem szoktam mindig az oldalon lógni,hátha tudok segíteni!

Jajj,a masztis kérdést én is olvastam..tiszta röhej!! (amúgy mi köze van hozzá,hogy hányan masztiznak,meg hogy tud e róla a párja..? ) ÉS mégis rengetegen válaszoltak rá!! Lehet pont ennyit érnek azok az emberek válaszai,meg persze aki feltette a kérdést! Ilyenre lettek kitalálva agyilag :-D

2011. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én spec azért nem válaszoltam, mert nem tudom, pedig van 3 gyerekem, nem is kicsik már.
2011. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi volt a kérdésed? Visszanéztem, de nem találkoztam ilyen kérdéssel.

Maszturbálóssal sem.

2011. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hogyan erzik a kisgyerekekpl.2 eves az ido mulasat? mi a kulombseg az 5 perc varakozas es a 2 ora varakozas kozott szamukra. ha bolcsibe hagyom ,mikortol erzi hogy hianyzok es elkeseredik?nagyjabol ezt kerdeztem.erre lennek kivancsi.
2011. szept. 4. 07:40
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Szia bár nincs gyerekem, de arra tudok gondolni hogy akkor keseredik el, vagy hianyzol neki pl oviban ha nem a Megszokott időben érkezel.. egy ekkora gyereknél már biztos számít az hogy vittél e rendszert az életébe és hogy aszerint jönnek e napi dolgok a kis életében...:)
2011. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Én sem láttam a kérdésedet. Válaszolva rá, szerintem a bölcsisek is még nem az idő egységet érzik, hanem azt, hogy tízórai előtt-után,mielőtt-miután kimegyünk az udvarra, alvás előtt-után. Szóval napirendi pontokhoz tud viszonyítani, nem időtartamhoz. Pl. a kisfiam 21 hónapos, és abból tudja, hogy apa nem sokára jön haza, hogy előtte kb fél órával általában lemegyünk az udvarra labdázni, apát ott várjuk. Ha nem megyünk le valamiért, nincs bezsongva, nem érzi, ha viszont vesszük a lenti cipőt, egyfolytában "apázik".
2011. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!