Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert nem erre valaszoltok?

Miert nem erre valaszoltok?

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem egy igen fontos kerdest a babak idoerzekerol. Alig valaszolt valaki ,de bezzeg hogy hogyan es mikor maszturbaltok arra tomegesen erkezik valasz! mar kezdem unni ezt az oldalt, hogy oszinte legyek.Tele van unatkozo pisissel. Ti nem ugy erzitek? Adnatok otletet hogy esetleg hol, melyik oldalon vannak komolyabb emberek? elnezest azoktol akik valoban komolyabban probaljak venni ezt az oldalt! Felre ertes ne essek, nem alapozok ra de jol esne neha egy -egy emberrel megosztanom a ketelyeimet.
2011. szept. 3. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%

Kb úgy ahogy Te amikor nincs óra nálad. Ha lekötöd magad,akkor fel sem tűnik,hogy menni kell. Ha nincs mit csinálni,akkor meg fél perc is óráknak tűnik majd. Kb ugyan ez van pl egy 2 évesnél is. Ha üvölt,mert Anya elment,akkor iszonyat hosszúnak tűnik Neki amíg érte mész,ám ha megy játszani,folyamatosan le van kötve neki a figyelme,akkor hamar eltelik az az idő,amíg érte mész. + ahogy előttem írták, bár nem tudom,hogy mindenhol fix időben van e a reggeli (nálunk az oviban reggel 8-9-ig bármikor ehetnek a gyerekek,ahogy éhesek lesznek),kimenni nem tudnak midig,az ebéd ami fixen van. Ehhez viszonyítva tudja a lányom,hogy mire megmossa a fogát,addigra ott vagyok,kivéve,ha valamiért hamar végeznek az ebéddel,akkor várnia kell,de tudja,hogy megyek, és ha "csak" 2-3 percet vár készen,akkor már megjegyzi,hogy "anya,most soká jöttél" Ő pedig már 4 éves.

Remélem segítettem valamit a válaszommal!!


Üdv:4. válaszadó

2011. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen ,koszonom sokat segitettetek! gondoltam en is de a megerosites nekem nagyobb nyugalmat ad! megegyszer koszonom nektek!
2011. szept. 4. 10:55
 13/14 anonim ***** válasza:
én láttam a kérdésedet, másfél éves a fiam, de sajnos nem ismerem a választ:(
2011. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
KOSZI HOGY IRTAL!!!
2011. szept. 5. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!