Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Egy nap hány kérdést...

Anyukák! Egy nap hány kérdést tesztek fel itt? Hány kérdést válaszoltok meg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérdést talán ha havonta kiírok,válaszolni meg attól függ milyen kedvem van.

Vannak kérdések, amiket már kimonodttan nem szeretek.

Hétvégente nem nagyon szoktan fent lenni.

2011. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdést nagy ritkán teszek fel.

válaszok:

babák: szoktam

kamaszok: szinte soha nem értem mit keresnek délelött 10 kor a gép elött!!

kisgyerekek: néha

problémás: nem

szoptatás: megpróbálkozom vele bár nem mindent könnyü leírni amit másnak- védőnő- mutatni kéne.

szülés: igen

teherbeesés: a banális "lehetek terhes" kérdéseken kivül ha nem nagyon görbeszakértős akkor igen.

terhesség: hát itt is vannak cifrák de az értelmesebbekre szoktam válaszolni.


szóval naponta kb. 30 kérdést biztos megválaszolok.

2011. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdés kb havonta 2-3.

Válasz,ha van kedvem és több időm,akkor azokra amelyek épp minket is érintenek.

De leggyakrabban csak olvasgatok és gyűjtögetem az infókat,ezt mindennaposan teszem a "Kisgyerek","Babák" és "Egyéb kérdések" témában.

Értékelést szinte soha,nem foglalkozom ezzel.

2011. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Téged is érdekel, hogy lehet naponta akár 2-3 kérdést feltenni? :)))


Én néha nézek a toplistára, és igencsak csodálkozom, amikor valakinek 100-200 pontja van csak kérdésre... Nem tudom hogy lehet ennyi mindent kérdezni. Ezt már tegnap is megírtam egy másik kérdésben...


Én egyébként nem kérdezek sokat, most épp 21 pontom van kérdésre, ami azt jelenti, hogy az elmúlt 30 nap alatt 7 kérdésem volt. Ez szerintem nem sok.


Válaszolni sokkal többet válaszolok, bár mostmár igencsak megválogatom, hogy hova írok, a vitás, kompromittáló kérdéseket kerülöm!

2011. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a gond azzal, ha valaki naponta több kérdést tesz fel?

Nekem soha nem volt még babám, soha nem voltam még várandós, az itteni terhesgondozás egy katasztrófa. Így megfogom kérdezni amit nem tudok hova tenni. Persze nem az olyan kérdéseket fogom feltenni, amit se perc alatt megtalál a google. Sőt én ha nem vagyok valamiben biztos ezek után is fogok kérdezni, mert nincs édesanyám, se semmilyen nőrokonom aki segíteni tudna. Van egy apám, egy húgom, egy apósom és egy párom. Nincs még csak olyan barátnőm sem, aki már szült volna vagy babás lenne.

Nem azt mondom, hogy napi 3 kérdést fel teszek, de ha valami nem hagy nyugodni, úgy is megkérdezem.

2011. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdést havonta kb kettőt.

Válaszolni többször szoktam, de az ezerszer feltett kérdésekre, amire evidens a válasz (csak gondolom unatkozik a kérdező, vagy pontokat gyűjt..), na azokra biztosan nem.

És én sem értem, hogy lehet 100-150 pontnyi kérdést kiírni egy hónapban??

2011. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdést nem szoktam naponta, csak ha valami érdekel, vagy eszembe jut valami, amire nem találok választ, esetleg mások véleményére is kíváncsi vagyok valamivel kapcsolatban. De ez nem napi szinten fordul elő.

Választ sokat szoktam írni, kb. minden kategóriában, talán csak az állatoknál meg a tudományoknál nem, de a többi kategóriában mindig találok olyan kérdéseket, amikre tudok hasznos választ adni.

2011. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán teszek fel kérdést.Válaszolni csak akkor szoktam,ha tudom a választ vagy tényleg van benne tapasztalatom.Mindennap itt vagyok.
2011. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is mindennap itt vagyok,figyelem a kérdéseket különösen a baba-kisgyerekek témában,mert nekem is van két gyermekem.Sztem jó kicsit tájékozódni,vannak hasznos válaszok és dolgok,amiket itt lehet olvasni.De vannak nagy butaságok is...
2011. márc. 3. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!