Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy fiúnév...

Mit csináljak, ha egy fiúnév sem tetszik?

Figyelt kérdés
Egy kisfiunk van, 8 hónapig törtük a fejünket, mi legyen a neve. Egyetlen egy volt, amibe beleegyeztem,nem is bántam meg. Most úgy néz ki, újra kisfiút várunk, de már 100x átnéztem a-tól z-ig a neveket és egy sem tetszik! Tudom, furcsán hangzik, de nekem ez probléma - persze ez legyen a legnagyobb. (A másik meg, kislánykorom óta lánynevekben gondolkodtam.. :)Jártatok már hasonló cipőben?
2011. jan. 18. 22:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a baba neve/neme? Én most ugyan ebben a cipőben járok, van már 2 lányom nekik olyan könnyen ment a névválasztás, most kisfiú lesz aminek nagyon örülök, de valahogy egyik név sem az igazi
2013. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!