Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 körüli kérdés. Hogy rendezn...

10 körüli kérdés. Hogy rendeznéd be? Milyen dekort használnál?

Figyelt kérdés

Családba fogadunk két 9 évest. Persze jól ismerem őket, de szeretnék nekik meglepetést okozni a szobáikat illetően. Te hogy dekorálnád? Milyen nélkülözhetetlen dolgokra lesz szükségünk? Most ott tartunk, hogy a falfestéket a napokban választjuk ki. Köszi! :)


A te 10 körülid szobája hogy néz ki?


2011. jan. 18. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen a nemük és a személyiségük. pl. egy fiúsabb, sportokat kedvelő kislány nem biztos, hogy értékelné a rózsaszín szobát. :)

Én valami egyszerű, letisztult formát választanék, alapszínt, és utána rájuk bíznám a dekorálást, már elég fantáziadúsak, kreatívak ahhoz, hogy önálló ízlésük legyen.

Amit mindenképpen beszereznék: kényelmes ágy, szekrény, íróasztal, asztali lámpa a tanuláshoz, éjjeli lámpa, szőnyeg.

2011. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem irtad, hogy egy vagy ket szoba. Ha egy, akkor mindenkeppen ugy rendeznem el, hogy mindenkinek meglegyen a sajat kis sarka. A dekoralas nem feltetlenul a ti feladatotok, mert az uj otthonuk a sajat izlesuket kell tukrozze, tehat jobb lenne, ha ok valasztananak kiegeszitoket, posztereket. Az alapok az agy, iroasztal, szek, szekreny, polcok. Lanyos szobaba meleg szinu textileket valasszatok, de ne legyen minden rozsaszin, ahogy a fius szobaba se legyen minden kek.

nehany otlet:

[link]

[link]

2011. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Zöld kezet nektek! Elfelejtettem írni, hogy két lányról van szó... Egy szobában lennének egyelőre még. És költséghatékony berendezésre gondoltunk... :) Pl.: teszveszen láttam falra ragasztható betűket, stb... Remélem örülnének neki. Az ágyak már megvannak ill. az íróasztalok is. A lámpák jó ötletek. A fal színe? Most nagyonhalvány babarózsaszín van a fejemben, mert azt szeretik, de még nem tudom... Az a lila nem is rossz a képen, csak kissé sötét, inkább nagyítani akarom a teret (bár így is nappali méretű a szoba).
2011. jan. 18. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!