Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajándékcsomagok gyermekeinknek...

Ajándékcsomagok gyermekeinknek! Ti örültök ezeknek? Mikor, milyeneket kaptok?

Figyelt kérdés

Tudjátok az első ajándékcsomagot még a kórházban kapjuk, amikor megszületik a pici. Aztán rendszeresen innen-onnan jönnek a következő csomagok. Termékmintákkal, katalógusokkal, reklámokkal, tájékoztató füzetekkel. Emlékszem gyerekkoromban az utolsó csomagot középiskolában osztották és persze betétek meg tamponok voltak benne...


Szedjük össze közösen, hogy milyen csomagokat osztanak fiúknak lányoknak!


2011. jan. 17. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én örültem neki. Kellemes emlékként maradtak meg mindhárom gyereknél. Ha jól emlékszem, egy éves koron túl már nem nagyon kaptam semmit. Vannak azok a kártyák, amiket lehetett rendelni, a most 11 évesemnek rengeteget rendeltem.

A könyvklubból hamar kiléptem. (Disney)

Dm-től kapok még néha levelet, de én dm-ben nem vásárolok.

2011. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem a rendelősekre gondoltam, hanem a valódi ajándékokra. Pl. a Felicitas, aztán a Hipp csomagok.


A kisfiam az oviban kapott most egy "Gondolkodj egészségesen " csomagot. Volt benne fogkefe, fogkrém, üdítő, kölesgolyó, cukorka, foglalkoztató füzet, tájékoztatók betegségek tüneteiről, egy igazán jó kis szakácskönyv etc...


Nekem nagyon jól esett. Jó érzés, hogy valahol-valaki-v. valamilyen szervezet még áldoz arra, hogy a gyermekeket és szüleiket felvilágosítsa, támogassa...

Emlékszem szülés után is milyen jó érzés volt lapozgatni a felvilágosító, segítő kiadványokat.


Persze tudom, hogy ez a cégeknek reklám is. De mégis ez szerintem nagyon pozitív!

2011. jan. 17. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már annak is tudok örülni ha a gyógyszertárban kapunk gyerekfogkefét 5000,- vásárlás után.


Csomag:

igen a felicitas meg a másik a kórházban mosópor volt benne a szobatársamnak meg sör!

felicitast egy éves kor alatt is megrendeltem még a neten az is jó volt.

Én örülök neki a legjobb amit megemliteni tudok a rossmannban kiváltható hipp csomag volt az előkével a kis pólóval nagyon aranyos volt.


Kár hogy egy éves kor után elfelejtik az embert.

2011. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A HIPP-eknek és is nagyon örültem, nekünk is van póló, előke. Az óvodában nem kaptunk már semmit.

2011. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem egységes az országban ezeknek a megszervezése. Én győri vagyok, az óvodai csomagot ma kaptuk meg. Mindnekinek járt.
2011. jan. 17. 12:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!