Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek az idén jár le a gyed...

Akinek az idén jár le a gyed nem aggódtok, hogy miből fogunk megélni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg dolgozni?
2011. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Beteg gyerekem van, egy kis faluban élünk a munkahelyet felszámolták, bölcsi a környéken sincs. Hidd el kézzel lábbal mennék dolgozni ha tehetném!
2011. jan. 3. 09:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg a gyermeked, akkor tovább jár az ellátás, nem?Meg emelt összegű csp, meg közgyógy, stb.
2011. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudok róla, hogy tovább járna a gyed. Közgyógy 3 hónapra 3000 forint bár nem a gyógyszer visz el sokat, hanem a tornák és fejlesztések.
2011. jan. 3. 10:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok. Mi is pánikban voltunk, hogy fogunk megélni, nálunk apa vállalt plusz munkát..:-((( A GyES-re vonatkozóan küldök a privát maild-re egy levelet,ha kéred, amit most kaptam a MÁK-tól. Náluk érdeklődtem, hogy milyen papírokkal kell igényelni a GYES-t beteg gyermek esetén. Sajna nem emelt összeg.:-(
2011. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megköszönöm ha átküldöd! Nálunk esély nincs rá, hogy apa munkát tudjon vállalni a mostani mellé:-( ennek is örülök, hogy egyáltalán van nagyon szegény vidéken élünk és még az is csoda h van munkája. Én arra gondoltam, hogy megpróbálom az emelt ápolásit valamivel talán több.
2011. jan. 3. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem március 8-án jár le gyed, szeptemberben megyek vissza dolgozni. Előtte elkezdem letölteni akb 2 hónap szabit, úgyhogy csak július elejéig kell valahogy kihúzni a kis pénzből.

Először márciusban akaratam, amiból másus lenne a szabik miatt, akkor meg ott nyár, van egy sulis fiam is, Ráadásul ha be is szokik kicsi bölcsibe, ott nyári szünet.

Hár így lett szeptember.


Majd ügyeskedünk, hogy ne haljunk éhen:-)))))

2011. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem majd nov.-ban jár le a gyed,de épp tegnap este kezdtem el komolyabban gondolkodni,hogy de jó is volna már most nekiállni félre tenni valamennyit,hogy majd akkor pótolni tudjak a gyeshez.Remélem sikerül .
2011. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert megyek vissza dolgozni. Ha nem tudok visszamenni, csak később, majd akkor izgulok, mert a gyes kevés.


Egy ötlet:

Internet, saját blog, partnerprogramok. Nézz utána, rengeteg anyag van, hogy ezeket hogyan lehet jól csinálni.

2011. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!