Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted gáz ha a testvérekne...

Szerinted gáz ha a testvéreknek más stílusú neveket adnak?

Figyelt kérdés
pl: Vanessza és Zétény, vagy Csoma és Dominik, vagy Zille és Alexandra....stb
2010. dec. 9. 23:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a lenyeg, hogy a gyerekhezz illo nev legyen.
2010. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%

Gáznak nem gáz, de ha tesóm Vanessza lenne én meg Zétény, nem tudom lehet fiú név a lényeg ha ilyen gáz nevem lenne zavarna. És kisebbség érzetem lenne, hogy a tesóm neve szép az enyém meg nem.

Én az enyémet átírattam, tesóimé szép volt enyém nem, most már az enyém is:)

2010. dec. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem gáz szerintem! Két külön emberről van szó, miért kellene hasonlónak lenni a névnek? Persze azért drasztikus eltérés nem tetszene (pl.: Krisztofer - Vajk :D).

A mi kisfiunk neve Péter. Ha fiú lesz a kistestvér, az Iván nevet kapja!

2010. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A Zétény gáz név lenne??? :( Nekem tetszik (mint a többi felsorolt név is)
2010. dec. 10. 00:00
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Szegény Zétények. :(
2010. dec. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Zéti szerintem cuki név :) A Zétény meg férfias :)

De nem a Zétény nevet akartam kielemezni :)

2010. dec. 10. 00:07
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Az vagyok aki le gázozta.

Ízlés dolga, meg ha megismernék egy Zétényt, aki nagyon rendes akkor imádnám azt a nevet:) De am igazad van azt illetően hogy férfias. És ahogy ezt írtad nem is olyan rossz:) De az eltérés akkor is sok, hogy egy divatos és egy komoly név, mert mi van ha a személyiségük pont fordítva van? Szerintem legyen 2nevük, és lazább és egy komolyabb, később majd dönthetnek. Én is így fogom, mert nem jó átíratni, persze meg nem bántam:)

2010. dec. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
81%
Egyáltalán nem gáz. Pl. nekem neobarokk nevem van, az egyik fiamnak eklektikus, másiknak pedig klasszicista. 2 hónap múlva érkezik a lányunk, valószínűleg neki pedig kubista keresztnevet adunk...
2010. dec. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak vicces. Olyan párosításra gondolok, mint pl. Brendon fiam és Kikinda lányom. De nekem éppilyen vicces az, amikor nagyon magyar keresznevet/ket adnak "nem magyar hangzású" vezetéknévhez. Jó néhány ilyent is látni, pl. Schweinburger Kadosa Lél
2010. dec. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Semmi gáz nincs benne.Nem mindenkinek egyforma az ízlése,lesz akinek nem tetszik annyira és lesz aki nem foglalkozik vele.Nyugodtan adjátok azt ami nektek tetszik.
2010. dec. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!