Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is volt már rosszul a...

Más is volt már rosszul a Gravidától?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok terhes, de már nagyon szeretnénk.Elkezdtem szedni a Gravidát, amit elvileg javasolnak már a teherbeesés előtt is.

Nos, én ahogyan beveszem (reggel szoktam), iszonyatos rosszullét jön rám. Szörnyen szédülni kezdek tőle, forog velem a szoba. és iszonyatos hányinger jön rám. De annyira, hogy úgy érzem, mennem kell hányni. Ez kb. negyed óráig tart, aztán szép lassan elmúlik.

először azt hittem, hogy véletlen, de minden na megismétlődik.

Másnál is volt már ilyen?

Mi okozza? Érzékeny lennék valamelyik összetevőjére?


2010. nov. 21. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A Gravidánál már többször hallottam,hogy rosszul lesznek töle.Én is mikor elkezdtem szedni,szinte még le se ért már mentem rókázni.Próbáld ugy,hogy eszel és közvetlenül utána veszed be.Nekem ez se jött be,de többek mondták,hogy igy nem voltak rosszul töle.
2010. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is hánytam tőle.
2010. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hánytam tőle. Szerintem próbáld ki az Elevit-et.
2010. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


Nem a Gravida miatt vagy rosszul,hanem attól,hogy reggel veszed be.

Próbáld ki,ne Gravidát hanem bármilyen más multivitamint vegyél be ugyanebben az időpontban,ugyanezek lesznek a tüneteid.

Legalábbis nálam ez így volt.

Én mondjuk anno Elevitet szedtem,de ugyanez volt ha reggel (főle ha éhgyomorra) vettem be. És most is ez van ha multivitamint veszek be reggelente.


Csak evés után szabad az ilyeneket bevenni,mert különben kikészíti a gyomrodat!

2010. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16.05-ös vagyok. Én pl a Gravidát és az Elevitet is este vettem be, és mégis hánytam a Gravidától.
2010. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen tüneteim voltak a Gravidától csak ki is hánytam tőle mindent.

Tök mindegy mikor vettem be, reggel vagy délben..... Még fogytam is miatta.

Az Elevittől meg olyan székrekedésem volt,hogy ...na erről nem is akarok beszélni.

Ajánlották az Eurovit kismamavitamint és semmi gondot nem okozott. Volt hogy nem lehetett kapni akkor meg a Hipp Natalt ittam az is nagyon jó....főleg székrekedéseseknek.


Válts valami másra.

2010. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld ki evés után bevenni. Valóban, minden multivitamín így hat, ha éhgyomorra veszed be.
2010. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Evés közben vedd be, akkor nem leszel rosszul.
2010. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!