Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a Béres Gravidát...

Létezik, hogy a Béres Gravidától vagyok rosszul?

Figyelt kérdés

Terhességem előtt pár hónappal kezdtem el szedni a Béres Gravidát. Pár hete (7 hét) azt vettem észre hogy miután beszedem (kb. fél óra) elkezdek émelyegni és néha hánynom is kell. Most 16 hetes vagyok és alapjában véve nem voltam hányós.Lehet, hogy az is ettől volt?

Van valakinek hasonló tapasztalata? Lehet esetleg az Elevitre váltani?


2008. febr. 11. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyanígy voltam vele. De én már volt,hogy bevettem és 10 perc mulva rosszul lettem. Mondtam a dokinak és ajánlotta,hogy váltsak.Én is az Elevitet kezdtem el szedni. Attól (eddig) nincs semmi bajom.


17 hetes kismama

2008. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam rosszul,ha reggel,éhgyomorra vettem be. Áttértem az esti beszedésre,és semmi bajom. Bár nekem a doki azt mondta,hogy a 13.hét után már csak 3naponta vegyem be a gravidát,a folsavat minden nap,és magnéziumot javasolt még,napi 3x. De kérdezz rá te is!!!
2008. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor voltam csak rosszul (még hánytam is), amikor evés nélkül vettem be a gyógyszert. Mindig egyél előtte. Ne csak keveset pl. gyümölcs, hanem rendes kaját.
2008. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hugom is szedte egy darabig, de ugyan ilyen tünetek miatt abba is hagyta. Szerinte is a Gravidától van.

Mindent evés után szoktam beszedni, aztán ha elkap a rosszullét jön is ki minden.

Folsavat csak a 12-ik hétig kellett szednem. Magne B6-ot a terhesség előtt is szedtem amit a dokim most leváltott Magnézium Citric-re napi 3X2 adagban.

2008. febr. 11. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!!!énis szedtem a Gravidát,és mindig hánytam tőle és gyomor görcseim voltak.Pár héttel később rosszul lettem,és vettek tőlem vért,az kimutatta hogy folsav tuladagolásom van,és azonnal abba kellet hagynom a szedését.Azóta nem szedek semmi vitaminos készítményt,de rengeteg friss gyümölcsöt és zöldséget eszem.Szerintem a természetes vitamin többet ér!!!!23hetes kismama.
2008. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia!Én is rosszul voltam a Gravidától de más kismamák tanácsára elkezdtem elfelezni és kétszere szedtem be.Azota semmi bajom tőle.
2008. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Most megnyugodtam. Én is elkezdtem szedni a Béres Gravidát, de bevétel után kb fél órával kezdtem rosszul lenni, émelygés, hányinger majd hányás, utána jobban lettem. Először nem akartam elhinni, hogy ettől vagyok rosszul, ezért még párszor vettem be belőle, de ugyan így jártam. Azóta nem szedem. MagneB6-ot és Vas+C vit. szedek. Sok gyümi, zöldség. Remélem elég lesz.

Egy 21 hetes kismama.

2008. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia,én is a béres gravidát szedem,és én nem attol vagyok rosszul,hanam a folyadéktol amivel beveszem,miota nem vizzel veszem be,reggeli után ,azota semmi bajom,én nem voltam töle rosszul sose.24 hetes kismama.
2008. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is öklendeztem tőle... későn jöttem rá, hogy attól van, most már megszoktam, nem öklendezem :)
2008. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!