Mi lehet ez a folt a kislányunk arcán?
Figyelt kérdés
Máshol sehol nincs rajta csak ez a képen látható kb 1,5cm átmérőjű folt.
Tessék a fotó
Köszi szépen a válaszokat!
febr. 3. 13:43
11/15 A kérdező kommentje:
A fogzás is a napokban kezdődött igen.
Köszi szépen a válaszokat mindenkinek!
febr. 3. 16:33
12/15 anonim 



válasza:





Ha ótvar, akkor az nem fog elmúlni, hanem tovább fog terjedni és váladékozni fog. Nekem felnőttként volt, elmentem bőrgyógyászhoz, adott rá megfelelő szert és nyom nélkül elmúlt. Illetve nekem egyszer egy hasonló “folt” volt a hátamon, mintha kis hólyagok lettek volna, de az elmúlt magától, azóta se jött elő, nem tudom, mi lehetett. De ahogy a többi kommentelő is tanácsolta: doki :)
15/15 A kérdező kommentje:
Infadolan kenőcsöt kapott és ettől szépen kezd elhalványulni a folt.
febr. 5. 19:03
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!