Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekkel mennyire szeretté...

Kisgyerekkel mennyire szerették kint lenni "a levegőn"?

Figyelt kérdés
Olyan korú gyerek,aki még nincs el egymaga kint,de nem is babakocsis. Tehát a klasszik dackorszakos totyogó. Mennyire szerették kimenni vele,kint a jatszón,udvaron,stb? Olyan anyukák valasza érdekel akik maguk mennek ki vele,nem többen,tehát neked kell felügyelni,öltöztetni,gondoskodni mindenről.
tegnapelőtt 12:09
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Engem a készülődés része visel meg leginkább,fleoltozetni,elindulni,meg mikor hazaértünk és beesunk az ajtón. Meg kevergodni az emeletről. Meg otthon marad valami,meg mégse akar kimenni,meg aztán haza se jönni. Én még beoisilek,vagy negfagyok vagy izzadok vagy csak a húszezer tennivaló jár a fejemben.
tegnapelőtt 12:49
 12/29 anonim ***** válasza:
41%

Egész életemben utáltam kint lenni, muszájból gyerekkel meg pláne, nem is mentünk túl gyakran, még az udvarra sem - kertesházban lakunk.

Meg alapból a nagyobb borzalmas fajta volt mindig is, még a játszótérre készülődés is földön fetrengős hisztit váltott ki belőle, hiába szeret oda járni az átlag gyerek...

tegnapelőtt 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozik a kedvenc tevékenységeim közé, de a gyerek miatt megyünk és kimozdulok. Aztán minden séta/játszótér után rájövök, milyen jót tett nekem is a friss levegő. Ilyen ez :)
tegnapelőtt 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%

Napi 2x2 órát vagyunk lent.

Esőben, hóban, kánikulában. 1 éves kora óta, most 2,5 éves.

Kövezzetek meg de én muszájból csinálom. Ha kint vagyunk boldog, rohangál, igy szuperül lefárad. Ha itthon vagyunk, akkor átrendezi a lakást. Így leviszem inkább.

Ha épp jó idö van, akkor én is élvezem, de a többi évszakban csak túlélem. 😁

tegnapelőtt 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem szeretem, egyedül nem is indulok el csak a bölcsibe.

Teljesen kiszámíthatatlan, legtöbbször a zebra közepén találja ki hogy mégse jön tovább, váratlanul megtorpan. Hisztirohamot kap ha nem arra sétálunk amerre szeretne. Mostanában a körülkerített játszóra nem is akar bemenni, pedig ott legalább kis térben lehetne futni utána.

Keresi a veszélyt.

Nekem stressz az egész, az öltözéssel nincs gond, ha itthon vagyunk teljesen kezelhető.

tegnapelőtt 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
61%

Pont mint a #12 uralok kint lenni.

A fiammal elmegyünk a boltba délelőtt, közben fél óra játszótér, aztán megyünk haza.

Összesen egy-masfel orat vagyunk kint naponta

tegnapelőtt 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú,hogy akik nem szeretném kint lenni,hogy le vannak pontozva. Az elfogadás,tolerancia sem árt,a friss levegő mellé!
tegnapelőtt 13:28
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel nagyon szerettem sétálni menni, persze volt amikor nem annyira, de vele tényleg könnyű volt kint lenni. A másodikkal nem, vagyis nagyon sokaig nem, mert extrém nehéz természetű. Most már könnyebb vele, hogy 3 éves lett.
tegnapelőtt 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Én is azt látom sok múlik a gyerek természeten. Az,hogy két órákat legyünk kint nála elképzelhetetlen. Ugyanúgy aludni se aludt soha,sehol csak az ágyában,illetve kb három hónapos koráig a babakocsiban. Inkább megfeszul,ordit,de nem,soha,semennyit. Nálunk is az van,hogy hirtelen kitalálja ő most mégis arra menne,amerre,de természetesen nem arra kellene menni. Foldhizveros hiszti korszak van mindenért. Kint vagyunk végre,áll a lépcsőház kapujában,hogy azonnal vissza. Nekem veleszületett dolog miatt az átlagnál jóval gyakoribban kell pisilni menni,ezt is nehéz összeegyeztetni. Ha feloltoztetem,és visszamegyek még,osszejarkalja a lakást S cipővel,ha utána adom rá,az meg sokszor húsz perc is...futkos fel le,részében adom rá a dolgokat. Ma délelőtt is egy ilyen alkalmából,megbotlott,elesett,beverte magát én meg kabátban a széken ülve ringattam,vigasztalatam vagy húsz percig. Nem mentünk ki utána. Negyedikén lakunk,lift nincs
tegnapelőtt 13:35
 20/29 A kérdező kommentje:
*részében -reptében
tegnapelőtt 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!