Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, ti...

Kisgyerekes anyukák, ti mennyire szerettek autót vezetni?

Figyelt kérdés

Illetve mennyi kilométert tesztek meg egy hónapban kb.?


Kíváncsi vagyok, hogy az anyukák hogy viszonyulnak az autóvezetéshez :)



júl. 24. 17:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Imádok vezetni. Havi 1000km megvan kb (nem dolgozok, ez csak a "csavargás"
júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem különösebben szeretek, de muszáj. Mondjuk inkább csak a városon belül közlekedek(kisebb város). Az ha csak úgy sétálunk az más persze, olyat szoktunk, de nálunk tömegközlekedés nem igen van, kertvárosi részen lakunk, ha valahova menni kell, inkább nem indulok el egy órával hamarabb, hogy odaérjünk. Meg macerás is. Úgyhogy marad az autó.
júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Utálok, nem vezetek.
júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem vezetek, inkább megyek tömegközlekedéssel.
júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

Nem sikerült a jogsi, mondjuk nem is szerettem csinálni. Két oktatóm is volt, sok órát vettem, többször megbuktam.


Hát ez van. Kényelmesebb lenne kocsival, de most mit csináljak?

júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Viszonylag sokat vezetek, 14 éve van jogsim, és azóta is vezetek. Szerettem, de egyre jobban utálok. Nagyon felszaporodtak a vezetni nem tudók, illetve azok, akik minden szabályt áthágnak, mert tulajdonképpen nincs következménye. Mivel így a bizalom elvén felépülő vezetés nem jön létre, ezért utálom az egészet. De megyek, mert van, ahová muszáj, meg van, ahová túl kényelmetlen lenne mással menni. Ahová csak tehetem, mással megyek. Igaz ez gyerekkel együtt, és nélkülük is.
júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Kb úgy vagyok mint az 5-ös, csak nekem sikerült a jogsi. Ennek ellenére azóta nem vezettem és nem érzem hogy menne. Szomorú mert könnyebb lenne, de nem merek.
júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
17 éves korom óta van jogosítványom (most leszek 43 éves), szeretek vezetni. Főleg városon belül vezetek, de nem okoz gondot sehová sem elmenni. 2 gyerekem van, autó nélkül el sem tudom képzelni, hogy oldanám meg a dolgaimat.
júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
2 éve van jogsim, pont akkor raktam le, amikor megszületett a gyerekem. Most kezdtem el vezetni kb 6 hónapja és imádom, már el van a kocsiban.megyunk mindenfele.
júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Fél éve van meg a jogsim, imádok vezetni. De belvárosban nem, totál káosz és szűkek az utcák is.
júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!