Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korában adtatok...

Hány éves korában adtatok először gombát a kisgyereketeknek? Milyen formában és milyen fajtájú gombát? Szerette/szereti?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a gombáról azt olvastam,hogy nagyon nehezen emészthető az emberi szervezet számára,ezért kétéves kor előtt nem javasolják.Persze kis mennyiségben,mondjuk ha pizzán eszik pár falatot,semmi baja nem lesz tőle.
2013. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
A gomba é a kukorica nagyon nehezen emészthető ezért 2,5-3 éves kor alatt nem célszerű adnia kisgyereknek.
2013. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek.


A kukorica is? Azt nem is hallottam. A gombáról tudom, hogy nehezen emészthető, ezért is érdekelne, hogy ki mikor adott először.

2013. jan. 26. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
2 év 3 hósan, kb. A férjem elvitte a lányunkat vásárolni, és meg is ebédeltek a bevásárlóközpontban. Rántott gombát ettek... Kicsit kiakadtam, mert én még nem akartam gombát kóstoltatni a gyerekkel (3 éves kor alatt nem ajánlott, csak ezt apánk nem tudta), de ha már így alakult... ízlett a gyereknek, nem is lett semmi probléma. Ennek ellenére nem lett a kedvence :D
2013. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is, ment a kezecske:-).


Én is azt tudtam, hogy 3 éves kor alatt ne, de volt, aki ezen meglepődött.

2013. jan. 26. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1,5 éves korától eszik gombát, persze nem nagy mennyiségekben. Ha egy ételben van gomba, nem szedegetem ki neki belőle, így megeszik pár szelettel. Ilyenek mint pl, milánói, tejszínes-gombás husi, zöldséges rizottó. Tehát nem a gomba a fő összetevője az ételnek, ilyen formában eszi. Üveges gombát használok. Egyébként nagyon szereti, mindig keresi az ételekben h van-e benne gomba.
2013. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17 hónapos korában elkunyizott az apjától egy gombafasírtot és jóízűen megette. Az apja adott neki még egyet. Semmi baja nem lett tőle, azóta is imádja.
2013. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is, mennek a kezecskék:-)
2013. jan. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!