Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, ti...

Kisgyerekes anyukák, ti mennyire szerettek autót vezetni?

Figyelt kérdés

Illetve mennyi kilométert tesztek meg egy hónapban kb.?


Kíváncsi vagyok, hogy az anyukák hogy viszonyulnak az autóvezetéshez :)



júl. 24. 17:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon szeretek vezetni, bár leginkább most azért jött a nagy "szerelem", mert most tértem vissza a munkába, és az autó az egyetlen hely a világon, ahol teljesen egyedül vagyok, amíg dolgozni megyek meg onnan haza :D
júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

A terhességem alatt, meg a gyerek születése után csináltam a gyakorlati órákat. Utáltam minden percét, soha nem akartam jogsit, de a család baszkurált, hogy a autó nélkül meghalok és gyíkemberré változom... hát kipocsékoltam az ablakon több, mint 1 millió forintot, és egy métert nem vezettem azóta sem. Másfél éve.


A férjem az egyetlen aki megérti, hogy nem szeretnék vezetni, félek, utálok autóban is ülni. Pedig a férjem szépen vezet, a munkaeszköze a kocsi.


De idegesítenek a többiek, akiket minden utazásunk alatt látok. A gyorshajtók, a cikk-cakkozó barmok, a tologatók.


Jön a második gyerek, végképp nem kockáztatnék 2 gyerek életet.

júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

16 éve van jogosítványom és amióta dolgozom, valamilyen szinten munkaeszközöm is az autó. Én imádtam vezetni, úgy éreztem megy is, ez volt a baj. Volt egy balesetem, amit én okoztam, szerencsére csak magamnak. Rendőrök, mentő, kollégák (munkahelyi baleset), mintha valami fos filmet néztem volna kívülről. Az autó totál kár lett, lelkileg én is. Testileg megúsztam húzódásokkal, zúzódásokkal, de a szarvaim teljesen letörtek.

A munkahelyemen két napot, plusz egy hétvégét kaptam a sebnyalogatásra, aztán alám tettek egy másik autót, hogy mehetek... Ezt rém betegnek és erőszakosnak éltem meg, aztán a főnököm csak annyit mondott egy fejbiccentős vállveregetéssel, hogy "nem történt semmi, itt vagy, ha most kiszállsz, soha többé nem ülsz vissza". És azt hiszem igaza volt, hálás vagyok neki, hogy "nem engedett" kiszállni. Kb. fél évvel később terápiás jelleggel elküldtek egy vezetéstechnikai tréningre is, életem legszarabb élménye volt, de kibőgtem magamból a baleset élményét.

Eltelt azóta 6 év. Nem szeretek kimondottan vezetni mostmár, de egy kényelmes eszköznek tartom, így a mindennapjaim része. Olyan helyen is élünk, ahol kell (vagy legalábbis nagyon jelentős könnyebbség), bárhol elvezetek, de nem sértődök meg, ha valaki vezetne helyettem.

júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, a 12-es miért lett lepontozva. Én is így érzek.


Nemhogy örülnétek, hogy beismerjük, nem való nekünk a vezetés. Ha elütnénk a gyereketeket, akkor meg azt kapnánk, minek vezetünk.

júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
Bárhova elvezetek, nem félek. Mondhatni szeretek vezetni. Viszonylag sokat is vezetek. (Pedig olyan családban nőttem fel, ahol se apám, se anyám nem vezetett - anyám kifejezetten félt, azért nem tanult meg)
júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

2001 ben raktam le a jogsit, akkor vezettem utoljara.

En is felek, tuti valami balesetet okoznek. Inkabb kinlodok a busszal faluban 🙄

júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
Szeretek vezetni, élvezem, hogy közben zenét, podcasteket hallgatok, de már nagyon fárasztó. Havi minimum 3000 km-t vezetek, de nem ritka a duplája sem. Kislányunk sérült, őt hordom óvodába, terápiákra, orvosokhoz. Sajnos volt már epilepsziás rohama út közben, így ez plusz stressz.
júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 20 éve van jogsim, imádok vezetni. Pedig amikor megcsináltam, azt hittem, sose fogok vezetni, annyira nem szerettem.

Havi szinten 1000-1500 km-t vezetek, de ebben a nagyobb rész munka. Egész nap vezetek, és az autóban ülök.

Azon kívül a városban nyilván olyan sok km nem jön össze, ha családilag megyünk valamerre, akkor meg általában a férjem vezet. Mert ő is imád vezetni. :)

júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
45%
Hát semennyire. Nekem ez nem természetes dolog. Általában férj vezet, de könnyebb útvonalakon szoktam menni egyedül. Nem is nagyon bíztat.
júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%

Milyen jó, hogy csak az a helyes válasz, ha valaki azt írja, imád.

Aki vállalja, hogy nem neki való a vezetés, az 0.

Nálunk a férjem se vezet. Na erre varrjatok gombot! ;)

Mégis elvagyunk autó nélkül. Pl: nyaralni repülővel megyünk.

júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!