Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekkel mennyire szeretté...

Kisgyerekkel mennyire szerették kint lenni "a levegőn"?

Figyelt kérdés
Olyan korú gyerek,aki még nincs el egymaga kint,de nem is babakocsis. Tehát a klasszik dackorszakos totyogó. Mennyire szerették kimenni vele,kint a jatszón,udvaron,stb? Olyan anyukák valasza érdekel akik maguk mennek ki vele,nem többen,tehát neked kell felügyelni,öltöztetni,gondoskodni mindenről.
tegnapelőtt 12:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam. Mindig minden időjárásban mentünk több órára, mert örültem, hogy nem otthon bontotta a lakást addig se. ;)
tegnapelőtt 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Télen az öltöztetést utáltam, de kint lenni sokkal jobb, mint bent, még ha vigyázni is kell minden mozdulatára. Én nem vagyok paramami, szóval nem csinálok belőle gondot, ha fadarabot, levelet megkóstol (persze a szemetekre, bogarakra stb. nagyon vigyázok), mászni-esni meg otthon is könnyen tud. Kint legalább sok új, számára érdekes dolgot lát, ami leköti a figyelmét - otthon, odabent már mindent un szegény :)
tegnapelőtt 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem szerettem, de q gyerek igen, így mentünk mindennap pár órára
tegnapelőtt 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én gyűlölöm. Amíg kisebb volt elvolt a babakocsiban addig csak csak. De amióta fut megy,az oltoztetestol kezdve a kintlevésen a bejovetelig,levetkoztetesig minden is utálok. Hajkuraszni a házon keresztül most már nekem kabatban,míg feloltoztetem utána ugyanez vissza,mossuk meg a kezed,vegyük le a cipőt, a kabátot,várd meg,elrohant,bumm nekimegy véletlen valaminek,kabátban vigasztalom.. viszünk e mindent,akkor végre kint vagyunk,de vissza akar jönni,vagy éppen vissza sem én meg már behgyzok. Satöbbi satöbbi vég nélkül sorolhatnám. Gyűlölöm ha rajtam múlna sose vinnem ki. Valszeg hozzájárul hogy hulla vagyok,másfél éves,amióta megszületett nem aludtam ki magam,huszonnégyböl huszonhatot a gyerekkel vagyok. Na de nemtanacskeres a kérdés célja! Azért írtam le hogy írjon nyugodtan az is aki így érez. Aki imád kintlenni vele,azzal sincs baj,mindenkinek értékes a válasza,amíg nem kezdi a másikat ekézni.
tegnapelőtt 12:37
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom. Nyáron a kánikulában annyira nem, de akkor nyilván más időbeosztás szerint voltunk kint.

Most már nagyon élvezem, hogy nincs hőség, jó idő van. Sokat sétálunk, jön futóbiciklivel. Hol messzebbre jutunk, hol kevésbé. De nagyon szeretek kint lenni. Tegnap pl.egy füves részen vakondtúrásokat néztünk, kerestük a járatokat. Szerintem egy fél órát elvoltunk ezzel. :D

Sötétedés után jöttünk be.

Én sokkal jobban szeretem a kinti programot, mint a bentit. Bent is játszunk, kirakózunk, rajzolunk, autózunk, satöbbi. De kint sokkal jobb.

tegnapelőtt 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
#5 szerintem neked már nagyobb a gyereked annál,mint amiről a kérdésben szó van
tegnapelőtt 12:43
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok. 2,5 éves a fiam, minden éjszaka rettentő sokat ébred, hulla vagyok. Mellette már dolgozom, ő bölcsibe jár.

Ennek ellenére a délutánokat mindig kint töltjük. Nekem nagyon jót tesz, hogy nem a 4 fal között ülünk. A levegő sokat segít nekem, hogy ne legyek zombi. :)

tegnapelőtt 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%

Utalok kint lenni csak ugy. De en az a tipus vagyok amugyis, aki elmegy havi 1x kirandulni az erdobe es nekem ez igy eleg.


Meg ugy sose volt idom arra; hogy csak kint teblaboljak, munka, aztan mentem minden egyes nap edzeni, orultem hogy vegre hazaertem es leulhetek :D Van kert, de csak fuvet nyir a ferjem, szoval nem ultetgettunk soha semmit.

Na nyilvan gyerekkel ez mas. De nem szerettem meg, csak elviselem, mondjuk igy 😂

Termeszetesen megyunk ki napi 2x. De talan a celtalan teblabolasnal a kertben a jatszoteret utalom jobban, de csak az allndo konfliktusok miatt. Vagy a 1,5 eves gyerekem akarja kitepni masok kezebol a jatekot vagy a nagyobbak nem figyelnek es ellokik, megutik es stb.

Ezt nehez nekem kezelni.

tegnapelőtt 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
És ugyanez volt másfél évesen is. Akkor is jött-ment, kavicsot szedett kint, sétált, botot gyűjtött, virágot szedett. Az udvaron már másfél évesen bőven homokozott, hintázott, krétával rajzoltunk. Az utcán ugyanígy, mint most, vagy elvolt egy helyben, és szöszmötölt, vagy ment minden felé. Én meg mentem utána. Most már sokkal célirányosabb azért, mint másfél évesen. Most már elindul, és számoljuk a tűzcsapokat. Másfél évesen még ment, amerre eszébe jutott. Sok ember ezt nem szereti ebben, hogy igazából céltalanul bolyonganak. De én ezt is szeretem. Nyilván nem vagyunk egyformák.
tegnapelőtt 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
#7 értem,azért egy teljes évvel idősebb a tiéd mint az enyem. Talán egy év múlva már én is jobban viselem.
tegnapelőtt 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!