Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Totyogó gyerek mellett mikor,m...

Totyogó gyerek mellett mikor,mennyit tudsz olvasni?

Figyelt kérdés
Már aki szeret olvasni! Amíg nem járt addig nagyjából tudtam,de azóta...kiveszi a kezemből,jár kel,null huszonnégy figyelmet igényel. Estére már se energiám se agyam na meg ha elalvás előtt olvasok,annak az a kevés alvás látja kárát,ami talán jutna. Segítség nincs,a férjem reggel megy este jön. Hasonló paraméterekkel,hogyan olvastok?

okt. 20. 16:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#8 gratula. Nekem egy hónapig is tart egy akkora könyv.
okt. 20. 18:30
 12/20 anonim ***** válasza:
Kénytelen voltam, mert tanultam. Este, miután elaludt.
okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyebkent van hangoskonyv is, ha gondolod. Bar en akarhanyat probaltam, egyszeruen nem birtam meghallgatni. Tul lassu/fura volt a hang :D
okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13 igen,csak az limitált,nem mindenből van,amit olvasnek. De az igazi gond,hogy nem tudnék rá figyleni. Úgy vagyok mint az a válaszoló,ski hiába olvas,mivel a gyerekre is figyelni kell,nem fogja fel. Próbáltam podcastokat,de folyamat az volt,hogy tekertem vissza,mert már megint nem figyeltem ...pár percenként.
okt. 20. 19:00
 15/20 anonim ***** válasza:
12 hónapos. A délutáni alvásideje alatt szoktam olvasni. Ha ez egy óra, annyit, ha fél, annyit, ha két óra, annyit. Imádok olvasni, nekem is nagyon hiányozna, ha nem tudnék, (néha amúgy esti altatás után is szoktam, de akkor általában én is fáradt vagyok már) viszont én úgy nem is próbálkoztam soha, hogy ébren van, mert nekem az olvasás teljes nyugalmat, átszellemülést igényel, és hogy a teljes figyelmem oda fordítsam. Nekem ez így akkor sem ment volna, nem kapcsolt volna ki, amikor még nem járt.
okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ébren van, semennyit. Alvásidejében szoktam olvasni, délután 1-2 órát és éjszaka 1-2 órát.
okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mióta dolgozom azóta hangoskönyvet hallgatok. Spotify-on meg youtube-on van fönn egy "gépész" nevű férfi és szerintem ő olvassa fel legjobban a könyveket. Meg persze ugyanezeken a helyeken fönn van még egy csomó agatha christie,harry potter meg más könyv is csak az nem tőle.
tegnapelőtt 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
5 eves a kicsi,nem tudok olvasni, nyaron olvastam utoljara akkor meg aludt,delben,szabi alatt, most mar nem alszik otthon, egy par evig biztos nem. Ejjel mar csak filmezek,,nincs agyam mar ejjel olvasni, sokkal farasztobb,mint filmet nezni.
tegnapelőtt 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Semennyit.
tegnapelőtt 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Esti szoptatás alatt tudok valamennyit, meg jó esetben altatáskor. Ha szerencsém van, akkor elalszik úgy, hogy a szobában vagyok, de nem kell aktívan altatnom és ilyenkor úgy ülök, hogy hozzám beszűrődjön annyi fény, amennyi kell az olvasáshoz. A testvérénél néha az is működött, hogy amíg ő játszott, én olvastam.
tegnapelőtt 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!