Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki gyerek...

Van itt olyan aki gyerek mellett nem tud visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Már a középsőt kezdte, de egyszerűen nem találok munkát, hogy tudjam hozni, vinni a gyereket oviba. Ráadásul kb havonta 1 hetet itthon van betegség miatt. Férjem Ausztriában dolgozik, hétvégente jár haza. Nagyszülők dolgoznak még. Egy faluban élünk, ahol ugye nem sok lehetőség van. Anyagiak miatt nem is annyira, mert férjem jól keres, de már én becsavarodok itthon. Régi munkahelyemre nem tudtam visszamenni, a váltott műszak miatt.

#Anyaság, munka, gyerek, állás,
szept. 14. 13:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Én nekem leginkabb ugy oldottam meg hogy csak 6 orás állás kerestem masképp esélyem se lett volna hozni vinni. De ha a pénz nem számít én valami olyan hobbit találnék amiből azért csurran cseppen mondjuk horgolni kötni varrni gyertya öntés stb.. ha inkább a társaság hiányzik akkor meg keress valami önkéntes munkát vagy csak valamit 4 órába és akkor van időd utazni bár annak nem sok értelmét látom.
szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Jelen. Hasonló okokból egyenlőre nálunk is esélytelen.
szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Régi munkahelyemről elküldtek, miután megszületett a kisfiam (határozott idejű szerződés). Közben apuka elhagyott minket. Költöztünk a régi városomba, munkalehetőség itt csak egy gyár van, ahová vesznek fel nőket 8-16-ig, ha éppen van hely. Most lesz 2 éve, hogy ott dolgozom. Kemény fizikai munka, hidegben, kemény műszakvezetőkkel, undorító munkatársakkal, de csinálom, mert muszáj. És ahhoz képest, hogy 8-16-ig vagyok, nem rossz a fizetésem. A #2-vel értek egyet.
szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

Jelenleg én sem tudok dolgozni. 12 óráztam másik városban (ott dolgozik a férjem is).

Sajnos egészségügyi okokból ott kellett hagynom áprilisban.


Mivel a férjem továbbra is ott dolgozik, 3 napokat, utána 3 nap pihenő, én csak 6 órában tudnék dolgozni.


Tanár, gyógypedagógiai asszisztens, könyvtáros végzettségem van.


SEHOVA sem vesznek fel 6 órában. Még a helyi menhelyre is jelentkeztem,mert kerestek embert. Mert nagyon-nagyon szeretem a kutyákat. Még ODA SE vettek fel 6 órában.


Bementem a Trenkealderhez. Azt mondták,sehol nincs 6 órás munka!


9-15-ig tudnék dolgozni.


A gyerek állandóan beteg, egy hetet nem jár végig az iskolában. Első héten 1.5 napot ment. Második héten 3 napot. Utána ismét beteg lett.

Melyik munkáltató enged ennyi táppénzt? Egy se.


De nem is találok semmit. 6 órában biztos nem.

szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos ez egy nagyon általános probléma. Szitter vagy segíteni hajlandó nagyszülő nélkül nagyon nehéz.
szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
5os, kormanyhivatal. Bar keveset fizet. En ott vagyok, alig jarok,okt.bol majus vegeig beteg a gyerek. 2 hetet se birt ki, pedig 2 eve jar mar.kb a 6 oras diplomas ber 200 netto.2 het alatt koltom el,zsebpenz, a ferjem tart el. :(
szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs 4 vagy 6 órás munka, pedig az lenne a legjobb
szept. 14. 15:51
 8/27 A kérdező kommentje:
5ös. Ha tanár végzettséged van nem tudnál suliban dolgozni? Ha sulis gyereked van úgy pont jó a munkaidő meg amúgy se 40 órát dolgoznak a tanárok, hanem általában fele ennyit.
szept. 14. 15:56
 9/27 A kérdező kommentje:
Vagy nem értem miért csak 9től 15ig tudsz dolgozni? Suli nálunk 7.20tól 16.00ig van.
szept. 14. 15:57
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Szóról-szóra ugyanez volt nálunk is.

4 éves volt, mire 1 év után találtam munkát, de mivel nagyon messze volt, nem tudtam volna 8órázni,mert senki sem vitte-hozta a gyereket az oviból.

Szerencsére felvettek 6 órába, gondolatod mire volt elég az a fizetés+ az a borzalmas érzés minden nap, hogy nem ezért tanultam 28 éves koromig.

Ez meg egy általános baromság, amikor más veri a nyálát, hogyha akarnál, dolgozhatnál, biztos lusta vagy, inkább eltartatid magad.De amikor a 3-4 éves gyereknek senkije nincs rajtad kívül, arra adjon már valami okosat, hogy hova rakod a gyereket mondjuk hétvégén, amikor beteg, vagy a szünetekben.

szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!