Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki gyerek...

Van itt olyan aki gyerek mellett nem tud visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Már a középsőt kezdte, de egyszerűen nem találok munkát, hogy tudjam hozni, vinni a gyereket oviba. Ráadásul kb havonta 1 hetet itthon van betegség miatt. Férjem Ausztriában dolgozik, hétvégente jár haza. Nagyszülők dolgoznak még. Egy faluban élünk, ahol ugye nem sok lehetőség van. Anyagiak miatt nem is annyira, mert férjem jól keres, de már én becsavarodok itthon. Régi munkahelyemre nem tudtam visszamenni, a váltott műszak miatt.

#Anyaság, munka, gyerek, állás,
szept. 14. 13:54
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nálunk 7től 16.30ig van ovi, de 16.00kor már vállukon a táskával állnak, pofákat vágva a kedves óvónénik.
szept. 15. 19:43
 22/27 anonim ***** válasza:
Akkor 7:30-tól 16:00-ig simán lehet dolgozni.
szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
És hol? Úgy értem, sok helyen fel se vesznek ha anyuka vagy kisgyerekkel, többel meg pláne nem. Valamint igen, lehet(ne) de azért valljuk be elég ritka az olyan munkahely ahol mondjuk állandó délelőtt tudsz dolgozni hétfőtől péntekig.
szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Akkor 7:30-tól 16:00-ig simán lehet dolgozni.

Igen pont tudnék így dolgozni ha az óvoda mellett lenne a munkahelyem. 🤦‍♀️

szept. 16. 05:24
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, nem muszáj. Elég ha van egy biciklid, és a falutokban vállalsz munkát. Tudod, nincs lehetetlen csak tehetetlen.
szept. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Egy ezer fős faluban aztán rengeteg lehetőség van, egyedül közmunkára mehettem volna, de nem fogok havi 88 ezer forintért napi 8 órát ázni, fázni.
szept. 16. 06:22
 27/27 anonim ***** válasza:
64%
Így van. Csak úgy lehet teljes munkaidőben dolgozni, és egyedül intézni a gyereket, ha az óvoda a munkahelyhez közel van. Az óvodát kell a munkahelyhez választani, nem fordítva. Bár neked mindenre lesz kifogásod.
szept. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!