Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól tudják a gyerekek a...

Mikortól tudják a gyerekek a karikatoronyra rá tenni a karikát? Illetve a formabedobó?

Figyelt kérdés

#formabedobó #Toeonyépítés
ma 09:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt gyakoroltatni? 😅
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A gyakorlást igen rosszul fejeztem ki magam. Mutatom neki. Rá teszem ő pedig leveszi és eldobálja.


A formabedobóból pedig kiveszi a játékokat rá mutat hogy mi az. Mondom neki és eldobja. Van neki nagy építő kockái. Azokat eldobja szintén. Van szilikon építő kocka mutatom neki hogyan kell egymásba rakni. Össze rakom eldönti aztán kopogtatja és eldobja 😅


Mit érdemes nekik tanítani vagy játszani velük ami fejlesztő?

ma 11:50
 13/17 anonim ***** válasza:
A fiam szétdobálni szereti. Leszedni leszedi a tornyot gyönyörűn egyesével a karikákat, de vissza nem teszi, hanem szétdobálja. A formabedobó teljesen hidegen hagyja. Egy éves múlt. Lehet később rákap ki tudja
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezt a montessori tornyot bem lattam meg h gyerek szabalyosan rakna, csak a majmoknal lattam a tv ben hogy kirakja a jutifaliert. :D ossze vissza rakjak csak, a pakolgatas a jatek. Mire ki tudna rakni, ergo eleg okos, addigra nem erdekli,uncsi. 1x kirakja es utana tobbet miert is? Uncsi.
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy 1 évesen kirakta, lehet, hogy 1,5 éves volt, nem emlékszem pontosan. Szerintem nem kell semmivel fejleszteni ebben a korban. Fejleszti ő magát, az enyém műanyag edényeket rámolt ki a konyhában, az volt a kedvence. Nincs olyan fejlesztő játék kicsinek, mint az oviban, hogy gyurma, vagy rajzolni, fejlesztő játékkal játszani. Neki még meg kell tanulni járni, beszélni, ezek elég nagy feladatok, nem kell pluszban fejleszteni szerintem. Hagyjad csinálni amit akar és ami nem életveszélyes. Jatszóra vidd ki (ha már érdemes) ebben a korban a mozgással fejlődik a beszéd is. A böngésző könyveket szerette még nagyon és 15 hónaposan meg is mutatta a könyvben, amit kérdeztem.
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Akkor én paramami vagyok 😁 szeret labdázni. Apára és ránk mászni 😅 mondom neki a színeket. Mutatom neki a pacsit, tedd bele, taps integetés. Ezek még nem mennek. Mondóka ének, nagylabdán és szivárvány hintan fejlesztem
ma 13:12
 17/17 anonim ***** válasza:

Na fejleszd

Boven eleg ha van mivel jatszania ha maszhat rad es apara es eleget tud mozogni.

Az enek es mondoka jo.

De Vekerdy szerint is ennyi eleg. Es o azert ott volt a szeren!

ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!