Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is örül a család ha...

Másnál is örül a család ha bömböl a kisgyerek?

Figyelt kérdés

18 hónapos múlt a fiam, nagyon húz felénk. Most mi jelentjük a biztonsagot. Nagyszülők (férjem szülei) szerethetik ha sír a gyerek? Állandóan kiveszik az olembol, ha sír akkor is. Ha az apjához akar menni nem engedik oda hiába nyujtozkodik. Csak nagy sírás árán tehet azt amit szeretne. Utálok is oda járni ezért, mert valószínűleg szeparacios időszaka van a kisgyereknek, épp ez nem hiányzik. Régen is volt ilyen probléma anyósom "semmi baja nem lesz ha sír egy kicsit" szövegeivel. Régebben is volt hogy aludt felkeltették és utána örültek hogy dajkalhatjak a nyűgös babát. Volt pár vitank...

Attól tartok valami nagy gond van náluk. Másnál is előfordult?



okt. 9. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

#4


Miért a férjedtől várod, hogy lépjen? Én ezerszer karakánabb vagyok a férjemnél. Nem vagyok gyerek, hogy neki kell helyettem kinyitnia a száját. Ha én azt mondom, nem, annak elégnek kell lenni, ezt világossá teszem.

Próbálná kivenni a kezemből a családtag vagy akárki a hozzám bújó síró gyerekem.

okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyam ilyen okos, 40 eve csecsemos nover, es kitalalta, hogy ne vegyem fel mindig a gyereket, mert hozzaszokik. 7 hetes babarol van szo.🙄
okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Attól tartok valami nagy gond van náluk."


Határtartási gondnak hívják. Magyarán nem tudják tisztelni más ember (a te, az unokájuk és akár a saját gyerekük) határait.

Az ilyen emberek a sokkal erősebben meghúzott határokat értik csak. Vagyis bele kell állnod, akár konfliktus árán is.

okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Felveszed q gyereket és szépen haza mentek. Férjed meg maradjon anyuci szoknyája alatt.
okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!