Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam nem akar mesèt nèzni a...

Fiam nem akar mesèt nèzni a tèvèbe (majdnem 4 èves ) ez màsnàl is elöfordul? Mikor vàltozott?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 07:48
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Mesèt,verseket este elfogadja ès szereti viszont örülnèk ha napi fèl óràt nèzne mesèt is mert abból is sokat tanulna
2023. aug. 26. 07:52
 2/33 A kérdező kommentje:

A kortàrsak miatt is fontos.

Tudja mi a Villàm McQueen meg Batman meg Spiderman de jó lenne ha napi fèl óràt nèznè is

2023. aug. 26. 07:54
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki, hogy így van!
2023. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
tévében
2023. aug. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja igen
2023. aug. 26. 07:57
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
A legjobbat teszed, ha nem ülteted tv elé. Nincs rá szüksége. A tapasztalásra, a megélésre van szüksége.
2023. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
A kortársak miatt is fontos. Na ezt dajkaként cáfolom. Ne aggódj ők még csak egymás mellett játszanak nem együtt,és abszolút nem érdekli a másikat hogy te gyereked nem tudja ki az a Pókember. Amúgy szerintem neked nincsen gyereked különben nem akarnád a tv elé berakni hanem örülnél hogy nem érdekli.
2023. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Elnèzèst 4-es a tèvèben.Csomó dologra figyelek ès valóban az n lemaradt....

A lènyeget megfogtad...

2023. aug. 26. 08:00
 9/33 A kérdező kommentje:

7. Mint irtam napi fèl óràt irtam,nem többet,ennyi belefèr màr ebben a korban ezt egy dajkànàl magasabban kèpzett szemèlytöl hallottam.Ès azt is hozzàtette utàna rögtön friss levegöre menni.

De van gyerekem ès magambòl kiindulva èn màr ennyi idösen szerettem nèzni a rajzfilmet meg

a kortàrsai is.De nem eröltetem ,idöközönkènt megprobáljuk ùjra

2023. aug. 26. 08:17
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erőltetni, abból semmi hátránya nem származik, ha nem néz tévét. Fordítva inkább. Én is inkább örülnék, ha az én lányom nem akarná nézni. A kortársakkal való együttműködéshez semmi köze. És ennyi idős gyereknek egyáltalán nem fontos tudni a mese hősöket, pláne nem Pókembert vagy Batmant.
2023. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!