Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam nem akar mesèt nèzni a...

Fiam nem akar mesèt nèzni a tèvèbe (majdnem 4 èves ) ez màsnàl is elöfordul? Mikor vàltozott?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 07:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
37%
Veszekedés indul 3..2...1...,🤣🤣
2023. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
39%

"20 ève amikor èrettsègiztem magyarbòl ott se volt kötelezö jelest kapni"

Igen, sajnos kb. azóta car az oktatási rendszerünk.

2023. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Dehogy veszekszem 🙂

Az a jò ,hogy amikor kekeckedik meg pattog meg duzzog valaki ok nèlkül ,hogy èn semmit nem àrtottam neki az eredmènyeimmel szerelem le.

Most pèldàul egy borzalmas helyre költöztünk ès az új szomszèdok alig akarnak köszönni ès azon csàmcsognak miböl van ilyen autónk 9(sajnos közös udvaron àllnak a kocsik)

2023. aug. 26. 12:04
 24/33 A kérdező kommentje:
Mind1 aki èrtelmesen akar erröl beszèlni irhat privàtba is ,többet f@szsàgokra nem válaszolok.
2023. aug. 26. 12:09
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem te inditod,nyugi kérdező.

Azok akik szerint a teve ördögtol való.

Számtalan kérdés volt a téves babakrol,és a nem tevesekrol is.

Mindegyik alatt egymásnak ugrott a két fél

2023. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

25 köszi szèpen de mièrt van az, hogy az ember mindenütt belebotlik ilyen speciàlis emberekbe?

Amit leírok kiforgatjàk vagy kiegèszitik ,olyanok vàlaszolnak akiknèl ez nem merül fel.

Meg bàrcsak az enyèm nem nèzne ...

Letojom engem az èrdekel mièrt nem nèz az enyém napi fèl óra mesèt de felakasztani nem fogom magam emiatt ès a gyerekkel se tudok mit tenni nem nèz nem nèz ,nèha próbàlgatjuk

2023. aug. 26. 13:10
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom,az enyém néz,vagyis inkább csak úgy megy a tévé és néha odapillant ...egyebkent múltkor számoltak a tévében,hogy one two....angolul .

A fiam azóta mondja,hogy van,tú....szóval szerintem a tévéből akár tanulhatnak is a gyerekek nem csak "butulnak"tőle

2023. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
58%

#27. Az semmi, a múltkor ment a háttérben egy dokumentumfilm az atombomba feltalálásáról.

A fiam másnap feltalálta a... ja bocs, nem mondhatom el, katonai titok.

2023. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#23. "az eredmènyeimmel szerelem le." 🤣🤣🤣🤣

Na mesélj!🤣🤣🤣

2023. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
#23! Persze, hogy azon csámcsognak. Azt nyilván ők is látják, hogy nem az eszetekkel szedtétek meg magatokat, bűnözőkkel meg nem akarnak egy házban élni.
2023. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!