Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szőlősi vezetéknévhez melyik...

Szőlősi vezetéknévhez melyik lánynév illik inkább?

Figyelt kérdés

Hanna, Petra, Flóra, Amina. :)

Mind egyformán tetszik és nehéz dönteni, két nevet nem szeretnénk így azt ne írjátok.A tucatnév dolgot se írjátok, nem számít.



tegnap 22:06
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
29%
Szőlősi Helén
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
*Szőlősi (bocs, teló autokorrekt)
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Az Amina nekem nem tetszik, a másik 3 viszont mind jó hozzá. Kb ilyen sorrendben adnám őket, ahogy leírtad. :)
tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Az Amina kivételével mind jó hozzá. De miért keresel másikat, ha neked ezek tetszenek és a válaszadók szerint is illenek hozzá. Hogy tucatnév, nem számít. Akkor mi a baj?
ma 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
14-Azért érdekel, mert kíváncsi vagyok mások véleményére és azért írtam csak le mert sok névnél látom a tucatnév véleményt és számomra nem ad sokat. Egyébként meg a kérdés azért íródott, mert nehéz dönteni! Vártam segítő válaszokat, melyik lenne legjobb a 3 közül és hátha előbukkan olyan ami mégjoban tetszik. Nem kell ezt ennyire komolyan venned. :)
ma 00:30
 16/21 anonim ***** válasza:
Gréta?
ma 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy a Hannával cseng össze a legjobban.
ma 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#15! Nem vettem komolyan, csak nekem nem volt logikus. Ha 3-ból nem tudok dönteni, akkor inkább szűkíteni próbálnám, nem nehezíteni további nevekkel. De akkor gondolom, egyik se tetszik igazán. Legalábbis én nem rég voltam így, és akkor kerestem tovább, amikor még a néhány megmaradtban se voltam biztos.

#14

ma 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
32%
BORbála.
ma 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

Amina kivételével mind jó, de én is a Petrát választanám.


nekem még ezekkel is tetszene:


Szőlősi Evelin

Szőlősi Luca

Szőlősi Diána

ma 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!