Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erdei vezetéknévhez milyen...

Erdei vezetéknévhez milyen lány nevet adnál?

Figyelt kérdés
Nyilván nem az itteni válaszok alapján döntöm el a nevet, csak kíváncsi vagyok ki milyen nevet adna a fenti vezetéknévhez, mi alapján választana, ő szerint mi illene hozzá, számít e ha a név is i betűvel kezdődik? pl.Erdei Ilona? kimondható stb...Persze, én is nézem a listát de itt szeretnék nézelődni és puszta kíváncsiság csak. Nem kategórizálom milyen neveket kedvelek, hiszen szeretnék sok választ kapni. Persze ha lehet ne Külikki vagy Kunigunda stílusú neveket írjatok illetve Eperke, Ibolya neveket se :D...

szept. 10. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

I betűvel kezdődő keresztnevet semmiképpen sem, mert arra végződik a vezetéknév. Erdei Lona, így hangzik hangosan...


Olyat sem adnék inkább, ami E-vel kezdődik, mint az Erdei Emese, túl sok az E.


Virág vagy gyümölcs nevet semmiképp.


Inkább olyat adnék, ami mássalhangzóval kezdődik, például Erdei Viktória, Erdei Mónika.


Nézzétek végig a névgyűjteményt, válassz például te is és a férjed is 10 nevet. Legyen mindkettőnknek 5 vétója a másik neveire. Rokonok, ismerősök, exek nevei nyilván kilőve.

szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-Igen, pont az utolsó mondatod miatt írtam, hogy nézzük mi persze de attól még szeretnék itt is válaszokat kapni, ha nem gond :). De köszi az összefoglalót, ez is segítség.
szept. 10. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Szép ez a vezetéknév. Én így első gondolatra ezeket adnám:


Erdei Sára

Erdei Laura

Erdei Johanna

szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-szép nevek! A sára kifejezetten tetszik.
szept. 10. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Erdei Heléna

Erdei Krisztina

Erdei Evelin

Erdei Blanka

Erdei Natália

Erdei Léda

szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Erdei Szilvia

Jelentésben is összeillik, a Szilvia név is azt jelenti, hogy “erdőből való”.

szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Erdei Gerda
szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Beatrix,Kármen,Karolina,Nóra,Noémi,Regina,Szófia,Tilda,Tímea,Tekla,

Violetta,Zita.

szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 c3c válasza:
58%
Málna
szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!