Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bátori vezetéknévhez milyen...

Bátori vezetéknévhez milyen lánynevet adnátok?

Figyelt kérdés
Nyilván a lista 1000 neve közül egy nevet nehéz eltalálni ami pont tetszene nekem de mégis ezt kérem, hogy írjatok le egy olyan lánynevet ami szerintetek nagyon jól illik a Bátori vezetéknévhez és te adnád is. Nincsnek kritériumok. Ha jönne egy olyan válasz ammi azt ragozza, hogy miért nem saját magam kutatom a listát, nos mert jobban szeretek itteni válaszokat olvasni és véleményeket lesni az adott névről, hogy hány embernek tetszik ugyanaz a név stb...persze ettől még böngészem a listát is. Írjatok sokan, akár több nevet is. :)

aug. 21. 07:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
Lista helyett írd be fészen keresőbe a nevet, ki fog dobni egy csomó ilyen vezetéknevű embert. :) Aztán ízlelgetheted, melyik hogy tetszik. Arra jó lehet, hogy leszűkítsd a listát, milyen hangzású legyen, vagy milyen betűvel kezdődjön, stb.
aug. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1-Attól még várok itt is választ, beírtam de alig dobott ki valakit...De ha itt is megkérdezhetem miért ne kérdezhetném?
aug. 21. 07:49
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván "Erzsébet", más szóba sem jöhet.


Viccet félretéve szerintem nem a vezetéknévre kellene fókuszálni, ha pl. átlapoz a gyerek apja és anyja külön egy naptárat, megjelöli a neki tetsző neveket, aztán megnézitek, van-e átfedés.

aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
De ha erre vágysz, legyen: Kornélia
aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Na jó, mostantól csak olyan válaszoljon aki mindenféle vicc meg jó tanács helyett valóban csak az adott kérdésre válaszol tehát egy vagy több lánynevet sorol fel és ennyi, több nem kell!

3...Nyilván ezt tudjuk mi is -_-

aug. 21. 07:55
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

Jó, akkor a vonal alatt találhatóak a rendes válaszok.


____________________________

aug. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Bátori??? Most nézem, hogy "kijavított" az autocorrect, nem ezt akartam írni...Nem Bátori a vezetéknév hanem Bakonyi. Nem tudom, hogy történt ez de így elégé kusza lett a kérdésem. Bakonyi vezetéknévez mit mondtok!
aug. 21. 08:00
 8/28 A kérdező kommentje:
6-Egyébként miért kell mindenáron mindenre reagálni, holott békén is lehetne hagyni a kérdést? Ha nem tudsz rá normálisan válaszolni, felesleges baromságokat írkálnod. Nem vagy humoros elárulom....
aug. 21. 08:04
 9/28 A kérdező kommentje:
Csak hogy legyen egy normális válaszod kérdező, szerintem a Anna, Luca, Júlia, Lilla, Noémi nevek illenek hozzá. Ne foglalkozz a sok megmondó emberrel. :)
aug. 21. 08:24
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

-Hanna (tudom kb minden 2.gyereknek ezt adják, de nekem akkor is tetszik)

- Anna

- Lilla/Lili

Nekem valami ilyesmi “lágyabb” vagy hogy mondjam név tetszene a Bakonyi vezetéknévhez

aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!