Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki csak egy gyereket vállalt...

Aki csak egy gyereket vállalt mi volt az oka és megbánta később?

Figyelt kérdés
tegnap 17:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezért nem vagy rossz anya, amikor gyerek voltam, én is szerettem volna testvért, de nem lett. Aztán lehet hogy nem szerettük volna egymást, vagy ment volna a féltekenység. Ez van. A te gyereked sem tudja, hogy viszonyulna valójában hozzá, mivel utána nemcsak rá koncentrálnál. Mondjuk azt, hogy nem tudja, mi várna rá. :) Az hogy a többi családtag célozgat, figyelmen kívül kell hagyni, te tudod mennyit bírsz, mit bírsz, a te tested, te döntöd el. Akkor legyen második gyerkőc, ha te is szeretnéd.


9-es válaszoló! Nagyon sajnálom. Sok-sok erőt és kitartást kívánok! Az én apám is hasonló volt, és így is állt hozzám.

tegnap 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Minek hagyod magad? Mondd meg, hogy ehhez semmi közük, magánügy és pont.

Tőlünk is folyton kérdezgetik mikor lesz már gyerek ( ráadásul nekünk egyáltalán nincs és nem is akarunk). Beletelt pár nembe, nem tartozik rádba és ez magánügybe, de már kezdenek lekopni lassan a témáról. Örülök mert baromira unom. Már azon gondolkodunk a férjemmel, hogy nem megyünk szentestézni anyóshoz, mert a sógornőimnek ilyenkor elmegy az esze és folyton kárognak. Nem értem miért nem képesek a saját magánéletükkel foglalkozni. Mikor ezzel szembesítve lettek, akkor meg minket titulálnak bunkónak. Vicc az egész.

Ne foglalkozz azzal mit mondanak mások, álljatok ki magatokért.

ma 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert nem volt elég stabil a házasságom.El is vàltunk.Traumás volt a szülés is, képtelen lettem volna még egyszer végig csinálni.Aztán az egyedülálló anyaság sem hozta meg hozzá a kedvem, hogy valaki mással újra bele merjek vágni.És nem is sikerült találnom olyan embert, akivel mégis megmertem volna kockáztatni.Az évek közben elszaladtak.Így késő is lenne már.
ma 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!