Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem érzitek úgy, hogy már túl...

Nem érzitek úgy, hogy már túl sok néha a gyerek, munka, házimunka együtt?

Figyelt kérdés

#Gyereknevelés, házimunka, munka, anyaság, gyermek,
ma 08:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Mindenki érzi így.

Az is akinek nincs gyereke, az is aki nem dolgozik.

Emberi dolog besokallni néha. :)

ma 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
De. Plusz suli ,mikor minden nap kell a gyerekkel tanulni. 3 hete megy a suli de en mar kiborultam. Hajnalban keles 5 40,videkrol jarunk a varosba dolgozni,suliba, kozben mas telepukesen a kicsit oviba rakjuk. 16ra munka utan haza,meg bevasarlas esetleg. Utana itthon mosas,fozes, de a kicsi ordit hogy jatszak a szonyegen vele, kozbrn a nagy is ram var addig nem tanul. Az udvar szalad, a haz poros, vasalni kene. Van hogy este 20ig tanulunk vacsi utan. Kutyat mar el kellett ajandekozni tavaly, mert megorult kint az udvaron. Szemernyi ido se jutott ra es uvoltott vagy rombolt. Annyira sajnaltam, most jo helyen van hal isten,suliba es kutyanapkozibe jar es minden nap erdoben futhat. Egyszwruen megorulok az idohianytol. A munakhelyemen meg xsak a gyerekek es otthoni tennivalok cikaznak a fejemben. Oviba csop.penz,suliba iylen rajzlap,jah oda is penz, tisztasagi, de uj sportcipo kell? Mikor? nem tudunk elmenni venni egyszeruen. Egyszeruen nincs semmire ido, kapkodas rohanas az elet. Utalom ezt. En szivesen lennek itthon htb ha munkaviszony nak szamitana es adnanak utana bert, de bilibe log a kezem.
ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

De igen. Teljesen normális és mindenkivel előfordul.

Én az ilyen kérdéseknél mindig nagyon szomorú leszek, hogy még mindig itt tart a társadalom, hogy tabu ezekről a dolgokról beszélni vagy beismerni akár csak saját magunknak is, hogy nem minden csak rózsaszín, hogy sokszor nehéz nőnek/anyának lenni. Engedjük már meg magunknak ezeket, emberek vagyunk, lehetünk fáradtak, mérgesek, szomorúak is.

ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

3-as.

Neked se volt kötelező ide böfögni ezt a mondatot, aminek semmi köze nincs a kérdéshez, mégis úgy érezted, hogy kötelező.

Te vagy az fixen, aki az életben egy senki. Fülét, farkát behúzza, nem mer kiállni magáért, mindenki cseszteti és senki nem kedveli. Ide jársz levezetni a feszkót, ha az életben màr gyáva vagy hozzá, hogy kinyisd a szádat.

Sajnállak :)

ma 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy másodikos gyerekem van, viszont általános iskolában dolgozok most szeptember óta, hát konkrétan alig élek. Én takarítani majd ma fogok, délután 4 után én képtelen vagyok rá. Főzni valami gyorsat 2 naponta vagy az se, de gyerekkel tanulni kell, mert vagy nem lett kész a házi vagy verset kell tanulni. Mosni már mosok mikor tele van a szennyes hétköznap, nem mindig bírom hétvégéig húzni, meg ugye mosogatás. Van mosogatógép, de már a kipakolás nem nagyon megy. Ma legszivesebben egész nap feküdnék, mert a lányom a mamánál van, de már 2 hete nem takarítottam semmit.
ma 08:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Néha? Nem. Folyamatosan úgy érzem.

Jó, mondjuk én a gyerek előtt sem voltam egy patyolat házitündér, szóval annyira nem éles a változás.😅

ma 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

De fura, pont ülök a konyhában sirdogálva az idegösszeroppanás szélén, ès erre itt ez a kérdés :)

Az volt a tervem, hogy ma talán picit kipihenhetem magam, de nem jött össze, pedig már iskoláskorúak a gyerekek :(


Elegem van, hogy reggel 6 előtt már talpon vagyok ès este 9-ig húzom az igát. Hazajövök hulla fáradtan a melóból, lehet vásàrolni, kajàt készíteni, mosni, teregetni, vasalni, gyereket zenélni vinni, aztán este gyártani az egèsz családnak a másnapi szendvicseket...és nem értem másnak hogy fér bele még gyerekkel tanulni (nekünk azt szerencsére nem kell) vsgy takarìtani.

Meg amikor boldog csalàdokat làtok, suli utàn délután sétàlni biciklizni... nàlunk a gyerekek is fàradtak màr ehhez, ők suli utàn màr csak tévéznek, vagy tableteznek.

Hullàk vagyunk, szarnak érzem magam, és a legszebb az egészben, hogy viszonylag jò fizetések mellett még pénzünk sincs. teljesség igénye nélkül ennyi. Ja és nem néha érzem így, hanem folyamatosan

ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
#7 Nem vasalok és nem járnak zenélni a gyerekek. Kupi van itthon, nem főzök minden nap, a gyerekek megcsinálják maguknak az uzsonnát. Üdv: egy boldog kirándulós anyuka.
ma 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7-es sorstársam. XD Tegnap dolgoztam, holnap dolgozom. Anyósomék bejelentkeztek, hogy ők tulajdonképpen ma szeretnének szülinapot ünnepelni családilag nálunk. Nemrég költöztünk, tegnapelőtt pakoltam ki az utolsó dobozokat. Minden a feje tetején, és még szülinapi ebéd is legyen. A két gyerek pedig nem igen partner, inkább akadály most.
ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki egyedülálló anyuka ezek szerint, mert senki nem írt férjről, társról? Az én férjem is dolgozik de munka után haza jön szépen beilleszkedik a haztartás gyerek kombóba, pont azért, hogy én ne szakadjak meg. Ő is be tud vásárolni, sőt vacsorát csinalni is amíg én tanulok a gyerekkel. Ha én takarítok, hogy ne egyen meg a kosz akkor ő is oda ül kikérdezni vagy házifeladatozni a lányával.

Az egyedülálló anyukák elött pont ezért le a kalappal, aki házasságban egyedülálló az szomorú.

ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!