Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Várjunk még a...

Mit tegyek? Várjunk még a babával? Ne várjunk? hogyan kerülhetném el, hogy testvéremmel megromoljon a viszonyunk?

Figyelt kérdés

Nővéremék 3 éve próbálkoznak a babával, sajnos kiderült hogy probléma van, így már 1 éve lombikoznak, és túl van két vetélésen is. Rettenetesen sajnálom, és bármit megtennék, hogy segítsek neki. Zárkózó típus, tudom, hogy amikor elvonul a világ elől, akkor rettenetesen van, de alapvetően ő a legjobb barátom, akivel mindent megosztunk, így ez a történet is nagyon megvisel.


Amikor elkezdtek próbálkozni akkor még nem volt aktuális, de rá 1 évre mi is rájöttünk hogy nincs mire várni, de úgy voltam vele, hogy még megvárom amig révbe ér a nővérem, és utána mi is.


Viszont telik az idő, és sajnos most sem sikerült neki, közben már én is 34 leszek, és megijedtem, hogy mi van, ha nálunk is gond lesz, és nem lesz az olyan egyszerű.. de ha elsőre sikerül, hogy mondom meg neki?


Önhibáján kívül nem fog tudni örülni az örömömnek, és nem is várhatom el tőle. Szívem szakadna meg ebben a szituban. Volt valaki hasonló helyzetben?


Nagyon szeretném ha ebben is partnerek tudnánk lenni, megosztani egymással mindent, el sem tudom képzelni hogy nem, de így hogy? Csak ha meg nálunk is gond van, hirtelen az ő cipőjében leszek :(


Ti mit tennétek?


ma 11:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

NE várj a babával ha ti már szeretnétek.

Én a másik oldalon vagyok. 6évig küzdöttünk a gyerekért. Persze vannak gyászidőszakok a tesódnak is. De ha reálisan gondolkozik, akkor melletted áll. Igen, van olyan is aki haragszik az egész világra, de az olyannal te se tudsz mit kezdeni. Neked is egy életed van. Viszont elmondanám, hogy próbálkoztok, hogy számítson rá. Ha sikerül neked a terhesség akkor se titkold előtte. Az hidd el sokkal rosszabb.

Nekem egyszer férjem nem mondta el, hogy legjobb haverja felesége terhes, és náluk tudtam meg végül. Persze örültem nekik, de jó lett volna ha nem titkolóznak több hétig előttem.

Akár lehet el is sírja magát amikor elmondod neki a terhességet, de az se ellened szólna, csak attól még lehet pont rossz hangulatban van. Mert neki ez egy fájó pont, de közben örülhet is neked.

Mivel lombikoznak már, a sok gyógyszer is hatással lehet a hangulatára is. Valaki rosszabbul viseli.

Ha nem tudná jól kezelni tesód a terhességed, te akkor se add fel az álmod.😉

ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
33 éves voltam amikor a 23 éves öcsém és a 17 éves barátnője bejelentették ,hogy jön a baba. Ekkor már 10 éve tartott a küzdelmünk egy babáért . Először jól kísírtam magamat,de utána már örültem nekik. A baba születése után a második lombik sikeres lett. 11 hónap van a fiaink között. Nekem sokat segített, hogy részt vehettem a baba várásban. Utána pedig sokat lehettem a picivel. Ez az én lelkemnek nagyon jót tett. Azt gondolom, hogy ez nagyon sokat segített hogy sikerüljön nekünk is. Tehát nem biztos hogy rosszul élné meg a nővéred.
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!