Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az testvérem kislánya, minden...

Az testvérem kislánya, minden találkozáskor, megfogja a hasam és azt mondja kis baba van benne. És többször mondja, és mindig mikor találkozunk, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2022. szept. 24. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván, amikor látott nagy pocakos anyukákat, akkor a mamája elmagyarázta neki, hogy kisbaba van benne.

Nem lehet, hogy meghíztál, pocakos vagy? nagy Fogyókúrázz. 🙂

2022. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most nyilván azt szeretnéd hallani, hogy csinálj egy tesztet, mert megérezte a gyerek, hogy babát vársz 😅
2022. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

A nagymamám szomszédja unokatestvérének az unokája is így volt.... És nem jelentett semmit.

Gyerek. Élénk a famtáziája.

2022. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért mondja?
2022. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezt csinálta egy időben a szomszéd 4 éves fia.

Nem jelentett semmit, nem voltam terhes, hiszen férfi sem volt az életemben, volt egy ilyen időszaka, utólag kiderült, hogy így akarta jelezni, hogy kistestvért szeretne

2022. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is ezt csinálta egy rokon kislány, amikor az anyukája volt terhes. Én nem voltam az, nem is lettem. Gondolom, őt is érték élmények terhes nőkkel kapcsolatban.

A gyerekek nem csodalények, különös megérzésekkel. Csak emberek, piciben. Sok dolgot visszamondanak, amit tapasztaltak, láttak.

2022. szept. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze nyílvánvaló hogy nem vagyok terhes.. csak kiváncsi voltam... érdekesnek találtam, de igen kicsit meghiztam lehet azért mondogatja..
2022. szept. 25. 02:37
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Akkor ezért



Az én lànyom tesót szeretne… most mindig megkerdezi, hog mondjuk a dédinek a szomszédnak stb miért nincs kisbabája vagy gyereke ( nehezen esik le neki, hogy a dédi gyereke a papa mert pap nem gyerek🤣)

2022. szept. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Sógornom babat vár, azota a kislányom is minden nő hasára, akinek nem full lapos hasa mutat és mondja h baba, néha elég ciki helyzetek tudnak születni :D
2022. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg mostanában hallott róla, hogy a babák az anyukájuk pocakjában voltak.

A fiam is mondja nekem néha, meg azt is, hogy ott volt ő is, meg a húga.

2022. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!