Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha a testvére...

Mit tudok tenni, ha a testvérem haragszik rám, amiért kisbabánk lesz?

Figyelt kérdés

Ők a férjével 33-36 évesek, mi 20-25.


Igen, fiatalok vagyunk, de ettől függetlenül alig várjuk már, hogy bővüljön a családunk és szülők legyünk. Nyár végén jelentettük be az egész családnak a hírt, azóta a tesóm furcsa volt velem. Nem keresett, nem beszéltünk. Ha írtam is neki, vagy csak megnézte és nem válaszolt, vagy írt valami egyszavas választ. Kérdeztem, hogy van-e valami baj, én csináltam-e valamit. Erre most benyögi, hogy ő egyáltalán nem tudja, mi lesz így a családunkkal, mert ne gondoljam, hogy majd minden vasárnap (akkor a nagyiéknál van az egész család ebéden) ők elnézegetik, ahogy mi boldogan babázunk és mindenki minket ünnepel a gyerek miatt.


Amikor összeházasodtak, utána nagyon akartak gyereket, de másfél évig nem jött össze, a férje meg nem akart orvosi segítséget, mondván, hogyha majd itt az ideje, sikerül. Ennek már több éve. De azóta sosem beszélt arról, hogy mi van.


2020. szept. 9. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a testvérednek kell feldolgoznia, te nagyon nem tudsz mit tenni. Elhiszem, hogy csalódott, de nem te tehetsz róla, hogy nekik nincs, pláne ha nem is tesznek meg mindent érte.
2020. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem haragszik, csak fáj neki, hogy neki még nincs.

Ne foglalkozz ezzel, legyél vele kedves, rendes, mint eddig és majd megbarátkozik a helyzettel.

2020. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ne törődj vele. Aki nem örül veletek, hanem duzzog magában, pláne, hogy nem is mennek orvoshoz, az főjön csak a maga levében.
2020. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem tudsz mit csinálni, ez az ő lelki problémája, az ő hozzáállása. Idővel meg fog békélni és elfogadja ezt a helyzetet.
2020. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

irigy.

Van egy ilyen barátnőm.

Lombikoztak 4x is és nem jött össze nekik, nekünk spontán összejött.

Nem irt, nem keresett, ha irtam neki nem foglalkozott velem.

Majd mikor megszültem a babám, nekik az 5.lombik sikerült.


Onnantól olyan lett mint a régi:)


Vannak ilyen típusú emberek. Majd megbékél.

Testvéred, eltaszítani nem fog :)

2020. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
98%

Nyilván nagyon vágyik gyerekre. Te ezzel nem tudsz mit kezdeni. Ezt neki kell elrendeznie magában.

Viszont te meg tudva az ő sztoriját, ne ertetlenkedj és ne várd el, hogy örüljön neked meg ajnarozzon.

2020. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!