Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a férjed rokonai azt mondanák, hogy a kislányod teljesen úgy néz ki, mint a férjed lánytestvére, akinek (évekig való küszködés utan) nem jött össze a baba? Kiakadnátok vagy örvendenétek?

Figyelt kérdés
szept. 10. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Hat ha ugy nez ki akkor ugy nez ki.

Se kiakadni se orvendeni nem kell .

szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Mi van? Mi köze a sógornőd meddőségnek a kislányod kinézetéhez?
szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Miért generálsz magadnak problémát?!

Miért kellene egy ilyenen kiakadni. Nem azt mondták hogy úgy néz ki mint az "utca végén az alkoholista hajléktalan."🙄

Ha szerintem is hasonlítana az említett személyre helyeselnék hogy valóban ha másképp gondolnám akkor azt mondanám hogy szerintem inkább xy-ra hasonlít. Vagy csak mosolyognék és ennyi.

szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem is akadnék ki de nem is örvendenék. Nyugtáznám és kész. Egyébként miért fontos a kérdés szempontjából, hogy a tesónak lett-e gyereke vagy sem? Nem értem.
szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát van rá esély hogy a nagynénire hasonlít, persze. Majd ha nagyobb lesz, akkor valószínűleg rám fog hasonlítani jobban, vagy a férjemre. Nem érdekelne.


Az viszont bunkóság, ha mindezt a a sógornőd füle hallatára állítja valali, hogy "nézd Juli, tökre rád hasonlít az unokahúgod, mintha a tiéd lenne"! Na erre beszólnék az illetőnek, gondolja már át, mit beszél, baromi rosszul eshet ez a sógornőnek.

szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen, amikor valaki azt keresi, hogy min sértődhetne be, és jobb nem jut eszébe.
szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, akadjon ki vagy örvendjen a lánytesó, ha őt ez bárhogy érinti. Részemröl miért ne nézhetne ki úgy? Apum és a tesója is hasonlítottak egymásra, én mégis sokkal jobban hasonlítottam piciként nagybátyámra, mint apumra, van ilyen, az öröklődés fura dolog.

Ha pedig egyáltalán nem hasonlítana rá, akkor is rájuk hagynám, biztos a lánytesó iránt érzett sajnálat mondatta velük a butaságot.

szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A bátyám egyik lánya úgy néz ki mint én a nagynéni.

Genetika, van ilyen , nem is kevés akinél hasonló a szitu.

A meddőségnek meg semmi köze hozzá. Nyilván nem a testvértől van a gyerek. Ezt minden normàlis ember így gondolja.

Én egyébként annyira kíváncsi lennék, hogy ki volt az az ősünk akire mind a ketten ütöttünk.

Azt kérdezted, hogy reagálnék?

Azt mondanám, jaj tényleg ez a gyermek pont olyan mint a nagynénje a Kati. Ha tényleg olyan akkor nincs min kiakadni. Ha nem olyan akkor nem mondanám.

szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem minden szülő azt szeretné leginkább hallani, hogy rá hasonlít a gyereke. :)

De egy gyerek általában sokmindenkire hasonlít. Anyára-apára-testvérre-nagyszülőkre-és más rokonokra, de még akàr idegenre is. Szóval ezen felesleges fennakadni! Engedd el a füled mellett. :)

szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!