Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gyerek is sok? Akkor mi a...

Egy gyerek is sok? Akkor mi a helyzet azzal, aki többet vállal?

Figyelt kérdés

Apám 2 hónapos koromban elhagyott minket, és anyukám egyedül maradt velem.

Azóta sem lett egy normálisnak vélhető párja, akivel lehetett volna közös gyerekük, úgyhogy egyke maradtam.


Múltkor beszélgettünk, és valahogy szóba került az egyik ismerősünk, akinek 3 gyereke van. Azt mondta anyukám, hogy ő már az összes haját kiszaggatta volna, ha több gyereke lenne, egy gyerek is sok, nem még 2 vagy 3.


Ez érdekes, mert én meg mindenhol azt olvasom, hogy egy gyerekkel milyen egyszerű az élet, többel viszont hatalmas logisztika és szervezés.


Több gyerekes anyukák, ti is "kiszaggatnátok" néha a hajatokat? Csak őszintén 😁


aug. 8. 11:22
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Persze, nem vagyunk egyformák, mindenkinek mások a prioritásai, vágyai, igényei, és ez így van rendjén.

Bár azt kétlem, hogy a szülők szeretik a gyerekhisztit és a kakis pelenkákat. 😆

aug. 8. 19:49
 32/32 A kérdező kommentje:
Viszont én is nagyon szeretek sokat aludni, úgyhogy fogalmam sincs, mi lenne velem, ha 6x kellene kelnem éjszaka..
aug. 8. 19:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!