Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatexet használ valaki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatexet használ valaki? Utánna olvastam és nem túl biztonságosnak bizonyul. Azt írta ki a nődokim szülés utàn mikor kértem,hogy írjon fogamzásgátlót,eszem megáll

Figyelt kérdés
júl. 3. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ideig használtam, de nagyon pontosan be kell tartani a tájékoztatóban szereplő használati utasítást.

Illetve én is olvastam hogy nem annyira megbízható, valamint úgy emlékszem nekem diszkomfort érzést is okozott, így hamar lecseréltem, de nem lettem terhes abban a hónapban egyébként.

Ha nem akarsz újra teherbe esni akkor mást javaslok, például óvszert.

júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos az a cég pénzeli a dokit. Nem tartom jó megoldásnak.
júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én sokáig használtam anno, de megszakítással kiegészítve. Nem lettem terhes sosem.
júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem iszonyúan csípett ottlenn.

Barátnőm terhes lett mellette.

júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Pharmatex baby...

Keress rá, mennyien estek teherbe ez mellett

júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi♥️
júl. 3. 22:44
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Ne élvezzen beléd. Annyi hely van még ahova élvezet, kis inspiráció a felnőtt filmekből. És nem 1 perccel előtte kell kivenni, nyugodtan befejezheted szájjal és probléma megoldva. Az elején ugyanez elovaladekig.
júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

5. Azok 99%a nem tartja be az utasításokat, azért lesznek terhesek, csak szégyellik bevallani.

Én 3 nőt ismerek aki terhes lett, de mindegyik rosszul használta. Ez nem a gyógyszer hibája. Az egyik szájon át vette be, a másik nem várta meg a 10 percet hogy szétolvadjon, a harmadik meg nem tett fel újat minden menethez mikor 1 nap többször is csinálták a pasijával. Aki hülye az így jár igen.

Én 15 éve használom, soha nem volt probléma. Terhes akkor lettem amikor egyszer NEM használtam , tehát meddő sem vagyok.

tegnapelőtt 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Én totál leírás szerint használtam, ennek ellenére terhes lettem :D
tegnapelőtt 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem amúgyis marha kicsi az esélye a teherbeesésnek, ha az embernek rendszeres ciklusa van és ismeri azt. Vagyis havi néhány nap gyakorlatilag az esélyes. Én ennek tudatában használtam a Pharmatexet évekig megszakítással és sosem lettem terhes, pedig bele-belecsúszott egy-egy ovu körüli időpont is. Amint szerettünk volna gyereket, rögtön jött.

Ettől függetlenül nem ajánlanám bárkinek bármilyen kapcsolatban.

tegnapelőtt 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!