Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Panel lakó családok, mit...

Panel lakó családok, mit csináltok ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Nálunk megy a klíma de cseppet sem kívánom a kintlétet.
tegnapelőtt 15:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk még klíma sincs...

Kint meleg, bent meleg. Rosszul vagyok, hogy nekünk állandóan menni kell a játszótérre. Felöltözni, sminkelni, hajat belőni. Nincs olyan, hogy csak ahogy vagyok kimegyek az udvarra a gyerekkel. Lent vagyunk órákon keresztül, ott is állandóan legyek a nyomában, mert anya, anya, anya gyere, csináld ezt, csináld azt. Az apja nem partner semmiben, mert mindig van valami kifogás. Most meleg van, most hideg van, most fáj a feje, most dolgozott, most simán nincs kedve, mosr fáradt. Csak éppen én is dolgozom, de nekem muszáj... Sokkal szívesebben megyek ősszel, de akár télen is, mint ebben a dög melegben.

tegnapelőtt 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Anyámnál vagyunk, kertes házban lakik. Medencézett a gyerek (felfújhatósban), most bent vagyunk a hűvös házban.
tegnapelőtt 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%

2 vagyok.


Nálunk sincs klíma..

tegnapelőtt 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
(kertes házunk van, nincs klíma, bent melegebb van, mint kint, de a tűző nap miatt mégsem megyünk ki, bent döglünk)
tegnapelőtt 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 babyboom567 ***** válasza:
87%
Itthon vagyunk, megy a klíma.Korán reggel/délelőtt játszótér/bolt/ és megvettük a sulis lista nagy részét,aztán rántotthúst sütöttünk, ebédeltünk társasoztunk,most mindenki pihen.Dehogy megyünk ki.
tegnapelőtt 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
36%
birom amit birni kell
tegnapelőtt 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Csak lakás a 8.-on, de nem panel, csúsztatott zsalus (beton-tégla). Voltunk dínó expo-n (ez ilyen gagyi vándorkiállítás drágan, de a kicsiknek tetszett) és most fent vagyunk. 26-27 fok van bent, nem kapcsolunk klímát ennyinél. Nekünk ez még nem túl meleg. 28-nál kapcsol a férjem, én meg 30 felett se, ha egyedül vagyok. De nem szokott afölé menni.
tegnapelőtt 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Nincs klímánk, ezért sokat megyünk a nagyszülőkhöz, ők kb egy órányira laknak családi házakban. Ha nem megyünk, ventilátor, meg függöny behúzva, éjszaka szellőztetés.
tegnapelőtt 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Delelott 8-11 kozott valahogy (ahogy sikerul de minimum 1 ora) jatszoter, vagy ha olyan nap van akkor bolt. Hazajovunk, klima, alvas, utana ebedelunk, 1-2 orat jatszunk bent majd 4 ora utan ismet jatszoter 6ig.
tegnapelőtt 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%

Kertes haz

Kint meleg van, bent klima nelkul is kellemes homerseklet hala a 60-70cm falaknak.

tegnapelőtt 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!