Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Panel lakó családok, mit...

Panel lakó családok, mit csináltok ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Nálunk megy a klíma de cseppet sem kívánom a kintlétet.
jún. 29. 15:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%

Átérzem 1-es. Utálom a játszózást.

Mi reggel felkelünk, ha 9ig el tudunk indul lemegyünk játszóznk, ha nem, akkor majd este felé, 18 után.

Itthon van mozizás, itthin is van kismedence a konyhában, van olvasás, slime, oobleck, konektikus homok, jéggel játszás, habfürdő, borotva habval festés a kádban, színezés, gyurmázás, batikolás. A Pepco, Tedi tele van kreatív készletekkel, ami érdekli őket, azt megvettem, megcsináljuk szépen fokozatosan. Társasjáték, közös sütés, főzés, olvasás, takarítás, sensory bin ( ezt így Instára, vagy Pinterestre írd be). Minden napra van vmi, amit itthon csinálunk, ezt előre kitalálom.

Vannak a közelben programok, játszók, ezeket összeírom és hezi 1-2-t választok.

Levegő, pihenés nekem az nulla, semmi.

jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%

Kertes ház, nincs klíma.

Kicsit kint voltunk a fiammal de nem lehetett megmaradni a melegtől.

Bejottunk, punnyadunk, kis autókkal játszunk, heverunk

Bent is meleg van, de legalább nem tűz a nap

jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
17%
A panelban nincs ajtó, amit ki lehet nyitni és felulni egy klímás buszra, hogy eljussatok egy partra vagy strandra? Nyáron, melegben ezt szokták az emberek.
jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Mi szinte minden délelőtt és délután megyünk sétálni/játszizni.

Szerencsére a 21 hónaposom is bírja a meleget, a játszin pedig viszonylag sok az árnyék.

Ma délután a belvárosba mentünk fagyizni, 31 fokot mutatott a hőmérő a főtéren, de simán bírható volt.

Ha minden jól megy, akkor jövőhéten elugrunk pár napra a tengerpartra, utána pedig minimum heti 1 strandot is tervezek, ha az idő is engedi (heti 2x foglalkozásokra járunk, így azok a napok kiesnek).

jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyan van klíma a nappaliban így az nagy áldás ebben az időben. Egyébként délelőtt vagy kint vagyunk a játszón de ha nem jutunk ki mert főzni meg takarítani stb kell itthon akkor a lányom segít nekem, aztán meg együtt játszunk bent. Babazunk, plüssozunk, színezunk stb.


Délután mindig megyünk valahova. Ma a városligeti nagy játszón voltunk ott kicsit vizezett meg szaladgált. De ha más nem a közeli játszók valamelyikere megyünk.

jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%

"A panelban nincs ajtó, amit ki lehet nyitni és felulni egy klímás buszra, hogy eljussatok egy partra vagy strandra"


Oké, ez egy fél napos program, mit old meg?


Nálunk nincs part a közelben, a városban lévő strand meg 1 szülő+2 gyerek kombónan is 10+ ezer, azért havi több alkalommal kicsit luxus. A mindennapokat nem lehet ezzel elütni, max. annak, aki szabadstrandok közelében lakikm

jún. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
48%

Kíváncsi lennék miért vagyok lepontozva.

Gondolom mert nem akarok szénné égni a gyerekkel együtt, és bent vagyunk.

Vagy mert nem vagyok milliomos és nincs klimank?

🤔


12

jún. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Mi sem megyünk napközben ki. Reggel-este játszó, séta, de egyébként ha nagyon meleg van, vagy tűz a nap, akkor nem. 10-15 között alapból nem.

Én egyedül 3 gyerekkel, nagyon programokra sem, mert ennyifelé nem tudok figyelni strandon, játszóházban, ilyesmiken. Itthon meg elővesszük a régi játékokat, kreatívkodunk, ilyesmik

jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Bennem is felmerült a kérdés, mert ezen az oldalon is olvastam hogy van aki mindegy milyen időjárás van eső, hó, szél viszi a gyereket napi 2x le, de vajon most 40 fokban is?

Én jobban bírom a meleget mint a hideget, de mostanában 7 körül járunk játszóra de még akkor is süt a nap. A meleg önmagában nem zavar, csak ha tűz a nap.

Gyereket alaposan bekenem naptejjel, néha a kertesházban lakó mamához megyünk ott van árnyék a kertben, néha a másik mamához találkozni az unokatesókkal.

jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem korán kelnek a gyerekeim (5-kor, tök maguktól, és mindegy mit csinálok, mindig 5-kor kelnek), így én ilyenkor csak egy gyors zabkása+kávé kombót tolok, öltözünk és irány valamerre (rendszerint a parkba, ami a közelben van). Max 9-10-ig vagyunk kint, utána vissza a lakásba, van klíma, tízórai, kicsit molyol a játékokkal, délben ebéd, és 13-15 alszanak. Játék itthon 17-18-ig, onnantól apa köre jön, második forduló kint (biciklivel, játszótér, bármi) 19-20-ig, hazaesnek, addigra én megcsinálom a vacsijukat, fürdenek, és be is ájulnak este, legkésőbb 21-ig. Nagyon másképp nem lehet, mert 10-18-ig jellemzően okádék meleg van és éget a nap.
jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!