Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Panel lakó családok, mit...

Panel lakó családok, mit csináltok ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Nálunk megy a klíma de cseppet sem kívánom a kintlétet.
jún. 29. 15:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
64%

Reggel es este nincs 40 fok. Masik h pl naluk szinte egesz nap arnyekos a jatszoter. Korben nagy fakkal van keritve es bent is van 2-3 nagyobb fa.

Illetve megy a pancsolas 🤣 a ivokutbol. Spec ha olyan van akkor a gyereket es magamat is lemosom. Egy nagy talat teszunk ki a meheknek darazsaknak a jaszoter felere. Odacsaltuk oket cukorral. Oda mennek inni es igy nem a kutnal repkedben.


Haza akkor ebedfozes - valami konnyu egyszeru - alvas - jatszas otthon - filmezes - kreativkodas - plazazas - vasarlas - ezeken a helyeken jo az ido - 6 utan megyunk ismet pancsolni a jatszora - haza vacsi furdes alvas

jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
28%
Olvasom a válaszokat, felkötném magam, ha a 26-28 fokos lakásban klíma nélkül kéne üljek...
jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
61%

22, ki akadályoz meg? ;)

Mindenkinek más a melegtűrő képessége. Klímás lakásban is klíma nélkül ülök 28 fokig és még csak nem is izzadok.

Én meg azoktól vagyok készen, akik télen meg akarnak fagyni 22 fokban, nyáron pedig 23 foknál már 20-ra vennék a klímát.

jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

22, szerencsére neked nem kell felkotnod magad, biztos van klímád.

Akinek még nincs, az boldogul nem felkoti magát a fára.


Klíma nélkül nálunk 24 fok van, ami nem annyira veszelyes ha kint 40 fok van.

Legalább nem kapok gutautest ha bejövök a melegrol a túl hűtött házba.


23, nálunk télen 21-22 fok van, éjjel 19.

Nappal pólóban vagyunk, télen talán magunkra húzzuk a takarót

Szerencsére a gyerekek sem fazosak, papucs nélkül mászkálnak.

A kicsinek(2,5 éves)eddig két darab nathanal nem volt nagyobb baja

A nagy meg már vagy két éve nem volt beteg

Szerencsére.

jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

24,

23 vagyok. Nálunk ugyanez. Télen 21-22 és mezítláb rohangálnak, sokszor alul csak egy alsóban. A meleget is jól bírják, 45 fokos országba megyünk nyaralni. 50 faktor, uv szűrős ruházat, de imádjuk.

jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25, az durva én kb ott esnék össze a 45 fokban 😆 De én amúgy sem bírom a 30 foknál többet, szúr a mellkasom, szétesik a fejem.(De csak akkor ha közvetlen rám süt a nap.Arnyekban bírom, de a napon öt percig nem bírom ki.(Férjem azt mondja vámpír vagyok 😆😆)
jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sokat számít a pára. Nem akkor tűrhetetlen a meleg, amikor 30-35 fok van, hanem amikor 60-80% a páratartalom egy kis eső után. Itt most száraz meleg van, érzem, hogy meleg, 32 fok van, de ez sokkal jobban tolerálható, mint pár napja a 26 fok, amikor eső miatt gyakorlatilag vizet lélegeztem kint. És én hidegkedvelő vagyok, 15 fokban még pólóban vagyok, tehát egyik meleget se szeretem, de a párásat elviselni se bírom. A száraz melegnek csak nem örülök.
jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Ma voltunk strandon, egy jó pár fokkal jobb idő volt. 8ra terveztünk menni de akkor még hűs volt a szellő, így 9:30-14:30ig strandoltunk. Hazajöttünk pihentünk, látványosan nyugodtabbak voltak.
jún. 30. 23:18
 29/29 anonim ***** válasza:

A gyerekek tv-znek amíg dolgozom a másik szobában 17 óráig.

Nem tudok mit csinálni, éppen szünet van a suliban és bölcsiben is.

Aztán sajnos le kell menni a játszóra, a kicsit le kell mozgatni, mert megőrül itt bent a lakásban egész nap.

Ugyan megy a klíma, mert hála istennek az van, de tér nincs mozogni.

1 órát szoktunk lent lenni, utána fürdés, vacsi és alvás.

Nulla segítség, rokonom nincs, ezt dobta a gép.

tegnapelőtt 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!