Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Megrázott a mosógép,...

SOS! Megrázott a mosógép, kell orvos?

Figyelt kérdés

Volt egy kis probléma a mosógéppel, szétszedtük és most újra osszeraktuk, elindítottuk.

Meg akartam nézni, hogy hátul/alul szivárog-e a víz, és sajnos bentebb nyúltam a vezetékhez, ami a jobb kezem megrázta.

Ugyan gumi papucs volt rajtam, de térdeltem, ezért nem tudom segített e valamit, a mosógép alatt is gumiszőnyeg van, de nem azon térdeltem, hanem a csempén.

Semmi bajom, ez kb 10 perce volt, de olvastam, hogy még 24 ora múlva is lehet baj.

Babát várok, neki okozhatott maradandó károsodást attól, hogy nekem semmi bajom.

Nőgyógyászatra vagy ügyeletre menjek, menjek egyáltalán valahova?

Nem akarom azt se hogy hülyének nézzenek, hogy semmi bajom és ott vagyok.

Mit gondoltok?

Köszönöm


tegnapelőtt 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

99,99%, hogy csak statikus elektromossàg volt. Ha csak egy ,,csípèst" érzetél. Psrszor sajnos èn is csináltam ilyet èletemben, nem õl meg, mert kicsi a feszültsèg. Van fi relè a hàzatokban? Ha van, akkor nem lehet bajod. Èn nem mennèk (nem mentem) evvel orvoshoz. De èn is aggòdtam egy-egy napig, hàtha mègisa bajom lesz.

Ha tèged megnyugtat, hìvd fel az ügyeletet.

tegnapelőtt 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Én is belenyúltam a konnektorba terhesen, akkor még csak pozitív teszt volt. Rá 1.5 hétre volt szívhang úgyhogy valószínűleg nem okozott gondot. Nekem az ujjamat csípte meg, egyből elrántottam. Talán pár percig éreztem is még a helyét, de komolyabb bajom nem volt. Valószínűleg neked sem lesz, de ha aggódsz hívd fel őket mit javasolnak.
tegnapelőtt 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem a kenyérpirító rázott meg, de úgy, hogy eléggé fájt,meg a szívem is felpörögve dobogott mint a fene vagy fél percig. Egyébként nem lett semmi baj.

Ha aggódsz menj be sürgősségire, de valószínű semmi bajod.

tegnapelőtt 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem aramutes csak statikus.


Engem tenyleg megerazott, mosogattam, elektromos csap volt ( kulfold, ebedszunet).

Megrazott, 2 metert dobott hatra, azaz 2 metert a levegoben repultem es hattal a falhoz csapott. Ez az aramutes, nem a kis csipes amit ereztel.

tegnapelőtt 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!