Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » VETÉLÉS UTÁNI, kihordott...

VETÉLÉS UTÁNI, kihordott terhességedből milyen nemű gyereked született? (Ha több volt, az elsőt vedd figyelembe!)

Figyelt kérdés

jún. 20. 13:14
A kérdező szavazást indított:
Kislány
Kisfiú
Mindkettő (ikrek)
Semmi, csak szavazni jöttem
50 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiú
jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
15 éve kisfiù, most kislány.
jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még régen, anyukámnak volt egy vetélése, sajnos már nem annyira korai szakaszban. Utána évekig nem próbálkoztak, végül jöttem én, egy kislány.



Nem tudom, miért kérdezted, de a vetélésnek nincsen köze ahhoz, hogy milyen nemű lesz a következő magzat, ez a hímivarsejttől függ.

jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs köze hozzá, annyira hülye én se vagyok. Csak kíváncsi voltam, mert mostanában csomó olyat olvastam itt, hogy vetélés után... azóta már született egy kisfiam, terhes vagyok egy kisfiúval stb. Nem gondolom, hogy vetélés után kisfiú a gyakoribb, hanem, hogy vajon ugyanúgy, mint vetélés nélkül, simán több fiú fogan, mint lány/több a fiús anyuka gyakorin vagy egyszerűen inkább ők válaszoltak ilyen kérdésekre. (Egyébként én is vetélés után vagyok, és kisfiút várok.)
jún. 22. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
50-50% az esély arra, hogy fiú vagy lány fog születni. Szerintem csak simán inkább fiús anyukák írnak szerintem.
jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 éve volt vetélésem, utána kislányom lett
aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!