Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Holnap lesz 5 hónapos a...

Holnap lesz 5 hónapos a kislányom, 6.035 kg, 2700 kgal született, kevés ?

Figyelt kérdés
jún. 19. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
6 hónapos korára illik megduplázni a születési súlyt. Nektek ez már bőven megvan. Miért lenne kevés.
jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem tökéletes súlyban van🙂
jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy,szuper inkább
jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 6 hós duplázás is csak egy ajánlás, több gyereket ismerek, akik azt sem teljesítették, és semmi bajuk, akkor a tiédnek miért lenne ez baj? :)

Az én fiam pl. 6 hónapos korára majdnem triplázott, pedig nem született kórosan kis súllyal (3120g, 37. hét), engem meg mindig azzal riogatott a védőnő, hogy ezért fog késni a mozgásfejlődése, de volt olyan eü-s is, aki azt tanácsolta, hogy szakítsam meg a szoptatásokat 🙃

Pedig akkor sem volt kövér, és most, 21 hónaposan sem az (90 cm és 14 kg körül van), teljesen arányos, és persze mindent időben csinált.

Ezt csak azért írtam, hogy nem kell ezt olyan komolyan venni, ha igazán baj van, akkor úgyis tudni fogod szerintem, de egyelőre tökéletesnek tűnik a babád! :)

jún. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

lányom 3240-el szuletett, 6hónaposan volt 5840g

Senki nem mondta erre sem, hogy kevés :)

jún. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2700 kilóról lefogyott 6 kilóra, az elég kevés :D


Bocsi, nem hagyhattam ki :P amúgy viccen kívül: szuper súlyban van! Ha kevesebb lenne, azon se kéne orlodni, ha több, azon se. Ez is csak egy szám :)

jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!