Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyakorizó anyukák! Ti hogyan...

Gyakorizó anyukák! Ti hogyan viszonyultok ezen (gyerekvállalás, nevelés) témakörhöz? Szeretitek a Gyakori Kéréseket használni?

Figyelt kérdés

Ki, hogyan használja a gyerekvállalás/nevelés témakört?

Saját magatok szerettek informálódni, vagy a másokon való szíves segítés ami vonz titeket ehhez az oldalhoz? Mi az elsődleges ami miatt rendszeresen használjátok ezt az oldalt?

Szoktátok használni az értékelésnél a piros X gombot is, vagy csak a zöld pipát?

Mely kérdéseket szoktatok bejelenteni modi felé?

Összességében a kérdés: mennyire szeretitek ezt az oldalt használni?


(Ha lehet kérni, maradjon ebben a témakörben a kérdés jellege miatt. Köszi!)



jún. 7. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Én olvasgatni és segíteni járok ide, kérdést talán egyszer tettem fel. Nem olvasok el minden kérdést, csak amik érdekesebbnek tűnnek (sok válasz érkezett már rájuk), vagy nálunk is épp aktuális problémákról szólnak. A válaszokat szoktam értékelni, igen, lefelé és felfelé is. Jelenteni az egyértelműen kitalált, egyértelműen provokatív szándékú, illetve a nem ebbe a kategóriába tartozó kérdéseket szoktam.

Szeretem az oldalt használni, még ha ciki is bevallani. Mindig is nagyon érdekelt mások élete, sok blogot is olvasok, szerintem baromi tanulságos.

jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Szeretek itt olvasgatni, sok minket is érintő témakörben kaptam kérdés nélkül is választ, mert más már feltette a kérdést. Én is írtam ki vagy 3 kérdést. Ha tudok, szívesen írok én is választ, ha nem tudok, természetesen nem írok semmit, nem szoktam trollkodni.

Értékelni is szoktam. Leginkább a zöld pipával, ha valamivel nem értek egyet, de igazából válasz a kérdésre, akkor is zöld, vagy inkább nem értékelem. Ha direkt sértő, vagy egyértelműen veszekedni akar, vagy a kérdés egyértelműen trollkérdés, jelenteni is szoktam.

Összességében szeretem ezt az oldalt.

jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Én ha tudok válaszolni, válaszolok, ha nem akkor nem írok semmit.

Trollkodni, utalatoskodni nem szoktam, nem az én stílusom.

Szeretem amúgy az oldalt, két gyerekem van, és mindig olvasok újdonságot, amit tovább tudok adni egy kérdés alatt másoknak.

jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Olvasgatni szeretek, válaszolni is. Kérdezni már nem. A baba születése után pár hónappal én is írtam ki kérdést, első gyerek, féltem hogy rosszul csinálom, befigyelt egy kis baby blues, nagyon el voltam keseredve. Na itt úgy megrugdtostak, hogy minek nekem gyerek ha már most utálom az egészet, hogy azóta inkább nem kérdezek. Szerintem ebben a kategóriában sokszor felgyűlnek a bunkó, kioktató emberek.

Szoktam használni a pirosat is. Ha valaki bunkó és nem a kérdésre válaszol.

jún. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

4es, meg azokból is van itt, a kik gyerektelen gyerekgyűlölők, meg az anyagyűlölők, meg azok, akik mindenkit elítélnek, aki nem veri a gyereket nevelés címszóval...

Na igen, ez az egy hátránya van ennek az oldalnak, hogy ezeket nagyon erősen szűrni kell, és nem magadra venni, mert ez nem neked szól, hanem a saját frusztrációjukat itt vezetik le, mert itt anonim megtehetik, legalábbis így gondolják, hogy anonim ez "oké". Abortusz témában is mindig odamegy 2 válaszoló, hogy gyilkosság!!! Nevelési problémákhoz is 1-3 állandó válaszoló, hogy "meg kéne rendesen nevelni". Anya problémás kérdésnél megy szintén a "mit vártál, legyél mártír, ezt vállaltad". Sajnos tényleg csak azt lehet tenni, hogy rááll a szemed, és a válaszok 10-90%át "kidobod a kukába" adott esetben, aztán ami hasznos, azt el tudod tenni, használni.

jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olvasgatni járok ide, meg válaszolgatni.

Nem szoktam értékelni. Ha nagyon jókat ír hozzászóló, akkor azért szoktam zöldet nyomni.

Igazából én keveset gyakorizok, általában hosszabb altatás alatt ütöm el vele az időm.

jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!