Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiként még belefér 42 éves...

Férfiként még belefér 42 éves korig apává válni? Egészségügyi, társadalmi, anyagi, érettségi, gyermekre való tekintettel való okokból?

Figyelt kérdés

jún. 2. 17:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Hogyne. Miert ne lehetne?
jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mert állítólag 35 után már azért necces, nőnek is férfinak is. Férfinak talán 40 a végső életkor. Mindent egybevetve.
jún. 2. 17:53
 3/23 anonim ***** válasza:
13%
Nem éri meg, vén vagy már.
jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Egy férfi a haláláig nemzőképes. Ha 90 évesen lesz apa, akkor akkor. A társadalmi kérdésre a válasz, kit érdekel, mit gondolnak mások? Anyagilag: egy 20 eves is bármikor lerobbanhat, vagy meghalhat... A többi a te döntésed. Ha akarod, akkor miért ne?
jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, de nálam nőként biztos. 42 vagyok és terhes első gyerekkel.
jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%

Nem ideális.

Tény, hogy egy férfi haláláig nemzőképes lehet, na de apának lenni nem annyi, hogy megcsinálom és jól van.

Ha nem muszáj, ne várj addig!

Tervezetten nem vállalnék ennyi idősen, de ha korábban kezdett próbálkozás ellenére csak ekkor jönne össze, akkor nyilván inkább legyen ekkor, mint soha.

jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Mi meg most szeretnénk még egy babát!

42 leszek!!

Többedik baba

jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Férjem 40 éves volt, amikor a második született. Mi később találkoztunk, ez van. Mindkét gyerekünk elsőre megfogant. Szerintem egészségügyi szempontból nagyon eltérő az emberek életútja, a többi meg relatív. Ő szívvel lélekkel odateszi magát, nem csak tessék lássék foglalkozik velük. Most akkor mitől rosszabb, mint egy 30 éves, aki inkább elmegy bulizni, mert nem akarja a felelősséget? Nyilván ha már 20 évesen összejövünk, előbb lett volna babánk, de csak azért nem mondtam volna le a másodikról, mert a férjem 40 lett. Ezt mindenkinek egyénileg kell mérlegelni.
jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
43 volt a férjem mikor apa lett, én 27 voltam. Nála jobb apát el se tudok képzelni. Most 4 éves a kicsi. Mondjuk ha egyidős lennék vele, akkor nem lenne kihez fiatalodni folyamatosan és lehet lehuznam és öreg lenne. De így nem az, mindent jobban bír mint a többi fiatal ovis apuka. Fizikailag is, határozottabb, eletrevalobb, mindent meg tud tanítani a fiunknak,sok mindenhez ért stb.
jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%
25 vagyok, 48 a férjem, 7 hónapos a fiunk. Akarunk még gyereket, neki van már egy nagyobb fia, de tőlem is szeretne még egyet legalább, és én sem szeretnék egynél megállni. Most ha valaki később ismeri meg az igazit, hát ez van. A társadalmi elvárásokról azok pofaznak csak, akik még sosem szerettek bele a társadalom szerint "problémás" emberbe, de ez bárkivel előfordulhat. A melegeket is egyre kevésbé ítéli el az átlag, akkor abba nem tudom, mi jogon szól bele bárki, hogy kinek pl hány éves a párja, vagy mikor csinál gyereket...de fölösleges is itt ilyen kérdést feltenni, csak vitát szül. Bár talán pont ez a cél :)
jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!