Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiként még belefér 42 éves...

Férfiként még belefér 42 éves korig apává válni? Egészségügyi, társadalmi, anyagi, érettségi, gyermekre való tekintettel való okokból?

Figyelt kérdés

jún. 2. 17:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%

Jesszusom már ne haragudj de 25 évesen nem találtál fiatalabbat!?

Apakomplexus bejátszik mi?😩😂

jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%
11# elég buta vagy, ha azt sem tudod, mi az az apakomplexus. Az ugyanis azt jelenti, hogyha valakinek az apjával szr a kapcsolata, azt a párkapcsolatában szeretné pótolni. Na már most nekem az apukám mindig is a mindenem volt, de nehogy ezt is felreertsd, te paraszt. Annyi, hogy én az érettebb férfiakhoz vonzódom, és nemhogy a mai huszonévesek, de sajnos zömében a harmincasok sem azok. Jómagam mindig érettebb voltam a koromnal, barátok, barátnők is idősebbek voltak nálam, mert egyszerűen korombeliekkel nincs/nem volt témám. Lehet, lélekben én vagyok koraven, de itt el is érkeztünk az előző kommentem végén lévő lenyeghez: a vitakeltes volt a cél. Szóval nem irok többet ide, értelmetlen.
jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
10%

12 hu de okos vagy!!😲😲

Az a szomorú hogy meg is magyarázod te is!!

Hagyjuk akkor is gáz és kész szerintem!!

jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%
Nok is vallalnak gyereket 40-45 kozott, tobbnyire idosebb ferfitol. Az mitol masabb, mint ha egy ferfi ennyi idos?
jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%

Hát egészségükre!

Nem normális dolog!!

jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
41%
#13 mi a gáz abban hogy 25 evesen 48 a párja? 😅 én 30 vagyok és az én férjem 5o. Jah és van egy 2 hós kislányunk. Nem érzem gáznak, meg amúgy mellesleg tojok is az ilyen kesere emberek véleményére. 😀 ha sheri ted gáz, akkor is. 😁
jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
Férfiaknál a 42 év az semmi. Nőként max. 35 éves korig vállalnék (persze van kivétel, ha valakinek évekig nem sikerül). Hamarosan születik a 3. gyerekünk, a férjem 40+. A férfiak később érnek.
jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
34%

Persze a férfiak később érnek, és sokkal hamarabb lerobbannak, meghalnak mint a nők, 60-65 év körül hullanak mint a legyek.

Jó nagy kibaszás ez a gyerekkel, fiatalon szenvedhet az apjával, aki már fél lábbal a sírban van..

Ritka nagy önzőségnek tartom ezt, de persze mindenki azt csinál amit akar.

jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%
18# te kva tiszteletlen vagy a férfiakkal szemben. Nincs férjed, apad, esetleg még nagyapad, vagy fiugyermeked, hogy így beszélsz a férfi nemrol? Szégyelld el magad...
jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
24%

Ugyan miért szégyellném magam, te szerencsétlen?

Én csak az igazat írtam le.

jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!